گروه صنایع معدنی فولاد
 
مدیرعامل شرکت فولاد خراسان:
بومی‌سازی را با مهندسی معکوس اشتباه نگیریم
با نوآوری، تکنولوژی را رشد دهیم/جزیره‌ای کار نکنیم
گروه صنایع معدنی >فولاد - مدیرعامل شرکت فولاد خراسان گفت: شرکت‌های فولاد با همکاری هم می‌توانند باعث رشد و هم‌افزایی شوند.
 
به گزارش ماین نیوز، کسری غفوری در مراسم اختتامیه جشنواره و نمایشگاه فولاد ایران با بیان اینکه در این نمایشگاه فولادسازان، آهنی‌ها و... به عنوان یدی واحد کنار هم بودند، اظهار کرد: با وجود تحریم‌های ظالمانه، تلاش کردیم تا این تحریم‌ها را به فرصت تبدیل کنیم.

غفوری ادامه داد: سامانه بومی‌سازی که راه‌اندازی شد، تمام اطلاعات خود را به‌عنوان نخستین فولادساز وارد کردیم و ٥٢٠ شرکت توانمند نیز اطلاعات خود را وارد سامانه کردند.

وی ادامه داد: امسال کمیته بومی‌سازی در مجتمع فولاد خراسان را راه‌اندازی کردیم که هر دو هفته یک‌بار جلسات آن برگزار می‌شود.

مدیرعامل شرکت فولاد خراسان تصریح کرد: با اطلاعاتی که در چند روز نمایشگاه برگزار کردیم، نهایت استفاده را از ظرفیت‌ها خواهیم کرد.

غفوری گفت: از شرکت‌های بزرگ فولادی درخواست دارم تجربیات خود را با هم به اشتراک گذاشته و به صورت جزیره‌ای کار نکنیم. زمان کوتاه است و باید با هم‌افزایی به هم کمک کنیم.

وی تاکید کرد: بومی‌سازی را با مهندسی معکوس اشتباه نگیریم. نوآور باشیم و تکنولوژی را رشد دهیم. در کنار تحریم‌ها قطعا تکنولوژی جدیدی به ایران وارد نخواهد شد.

مدیرعامل شرکت فولاد خراسان افزود: ما مدیران گام دوم انقلاب جوان و پویا هستیم. با جوانی، پویایی و استفاده از تجارب ان‌شاالله بتوانیم تکنولوژی جدید ارائه دهیم.
تاریخ انتشار : شنبه ۲۸ دی ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۳۵
کد مطلب: 48877
 
مرجع : خبرگزاری ایلنا