گروه صنایع معدنی فولاد
 
ارتقاء جایگاه مجتمع فولاد صنعت بناب با حمایت هلدینگ صنایع و معادن ماهان
گروه صنایع معدنی >فولاد - با استعفای سید ابوتراب فاضل، صادق جاهد خطیبی مدیرعامل هلدینگ صنایع و معادن ماهان که با حفظ سمت سرپرست این مجتمع منصوب و با حضور در شورای مدیران این مجتمع از حمایت همه‌جانبه و بهره مندی از پتانسیل هلدینگ ماهان خبرداد.
 
به گزارش ماین نیوز، صادق جاهد خطیبی با تقدیر از اقدامات انجام یافته در زمان مدیریت قبلی افزود : نیاز به تلاش مضاعف برای برداشتن قدم های محکم تر در حال حاضر الزامی است، دکتر فاضل مدیرعامل سابق مجتمع اقداماتی موثری را در یک‌سال اخیر انجام داده‌اند که قابل تقدیر است لذا برای دستیابی به جایگاه واقعی باید قدم‌های موثرتر و محکم‌تری را برداریم تا به سود خالص دست پیدا کنیم.

مدیرعامل صنایع معادن ماهان با تاکید بر تولید محصولی با ارزش افزوده بالاتر عنوان کرد: در شرایط فعلی تولید محصولی با ارزش افزوده بالاتر را در دستور کار خواهیم داشت و راستای پایه‌گذاری سیستم‌های مدیریتی و تولیدی مناسب حرکت خواهیم کرد.

سرپرست مجتمع فولاد صنعت بناب در پایان گفت: از تمامی مدیران می‌خواهم با ایجاد امنیت روانی و بستر مناسب تولید به فعالیت بپردازند و برنامه‌ای برای کاهش یا تعدیل نیرو نخواهیم داشت .

شایان ذکر است، مجتمع فولاد صنعت بناب به‌عنوان یکی از زیرمجموعه هلدینگ صنایع و معادن ماهان در حال حاضر با دو واحد ذوب و ریخته‌گری و هفت خط نورد در حال فعالیت است و محصولاتی مطابق با استانداردهای جهانی را روانه بازارهای داخلی و خارجی می‌نماید.
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۶ دی ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۲۷
کد مطلب: 48870
 
مرجع : خبرگزاری ایلنا