گروه صنایع معدنی فولاد
 
برای اجرایی شدن طرح نورد گرم۲ نیاز به حمایت داریم
گروه صنایع معدنی >فولاد - مدیر روابط عمومی فولاد مبارکه اصفهان با بیان اینکه برگزاری نمایشگاه‌های تخصصی به حل شدن برخی مسائل و مشکلات موجود کمک می‌کند، گفت: برای اجرایی شدن طرح نورد گرم ۲ به نیاز به حمایت داریم.
 
به گزارش ماین نیوز، ایرج ترابی در حاشیه‌ی دومین نمایشگاه بین‌المللی ایران گفت: استراتژی فولادمبارکه یکسان سازی سیاست‌ها است زیرا این اتفاق به هم‌افزایی کمک می‌کند.

وی با بیان اینکه برگزاری این‌گونه نمایشگاه‌ها به حل برخی از مشکلات و مسائل موجود در فولاد کمک خواهد کرد گفت: نمیتوانیم منتظر باشیم تا کسی از بیرون بیاید و مشکل ما را حل کند. اگر دانشی هم وجود دارد باید به اشتراک بگذاریم ما این اتفاق را رقم می‌زنیم و توصیه می‌کنیمکه بقیه همکاران نیز آن را انجام دهند زیرا که به نفع هلدینگ فولاد مبارکه است.

وی طرح نورد گرم ۲ فولاد مبارکه را به عنوان یک ضرورت مهم بیان کرد و ادامه داد: این طرح باید ۱۰ یا ۱۵ سال پیش اجرا می‌شد، با این حال امروز عزممان را جزم کردیم تا به هر نحوی که ممکن است آن را اجرایی کنیم، زیرا عملیاتی شدن آن باعث حل شدن مشکلات و بازگشت به چرخه صنایعی می‌شود که در انتظار مواد اولیه خود مانند ورق نشسته‌اند موادی که از کشورهای خارجی با قیمت بالا تهیه می‌کردند.

ترابی اشتغال‌زایی را از دیگر مزایای اجرایی شدن این طرح بیان کرد و گفت: انتظار داریم که در اجرایی شدن این طرح از سوی مسئولین و مدیران حمایت شویم که بتوانیم به سرعت کلنگ آن را بزنیم.

وی با اشاره به آنکه باید شفاف سازی و آگاهی سازی‌هایی در این طرح صورت بگیرد گفت: در حال حاضر ۳۵۰ هزار نفر به طور مستقیم و غیر مستقیم درحال اشتغال در این شرکت هستند این درصورتی است که اگر طرح نورد گرم ۲ اجرایی شود این میزان ۴۰۰ هزار نفر افزایش خواهد یافت، بنابرین این طرح بزرگترین خدمت به کسانی است که به دنبال شغل هستند.

وی با بیان اینکه به دلیل استعداد و دانش فنی موجود در فولاد مبارکه به دنبال برداشتن گامی بلند و و تربیت تکنولوژ هستیم گفت: روزگاری فولاد مبارکه با ۲.۴ میلیون تن تولید استارت خورد و امروزه به ۷.۲ میلیون تن رسیده است و بیش از ۵۰ درصد بازار فولاد کشور در دست این شرکت است که این نشان دهنده توانایی و تلاش کارکنان است.
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۵ دی ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۳۳
کد مطلب: 48859
 
مرجع : خبرگزاری ایلنا