گروه صنایع معدنی
 
به پاس تجلیل از مقام شامخ سردار سلیمانی؛
مجتمع فرهنگی چادرملو به نام سردار سلیمانی نامگذاری شد
گروه صنایع معدنی - مدیرعامل شرکت معدنی و صنعتی چادرملو گفت: مجتمع فرهنگی، ورزشی، رفاهی در حال ساخت صنایع فولاد چادرملو به نام شهید سپهبد قاسم سلیمانی نامگذاری شد.
 
به گزارش ماین نیوز، محمود نوریان اظهار داشت: به پاس تجلیل از مقام شامخ سردار سرافراز اسلام، شهید حاج قاسم سلیمانی، مجتمع بزرگ فرهنگی، ورزشی و رفاهی در حال ساخت صنایع فولاد چادرملو در اردکان یزد به نام این شهید گرانقدر نامگذاری شد.

وی افزود: این کوچک‌ترین اقدامی است که ما برای پاسداشت یاد و نام آن سرباز جان برکف و انجام دادیم تا همواره در یاد و خاطره نسل کنونی و آینده میهن اسلامی باقی بماند.

نوریان عنوان کرد: مجتمع فرهنگی، ورزشی و رفاهی صنایع فولاد چادرملو با مشارکت شرکت‌های آهن و فولاد غدیر ایرانیان و ارفع سال گذشته کلنگ‌زنی شد و با هدف توسعه فراگیر و تقویت زیرساخت‌های فرهنگی و اجتماعی در کنار توسعه فعالیت‌های صنعتی در شهرستان اردکان احداث می‌شود.

وی افزود: این مجتمع در زمینی به وسعت ۴۳ هکتار و با زیربنای ۳۰ هزار مترمربع ساخته می‌شود و در طرح آن احداث سالن چند منظوره ورزشی با گنجایش ۶ هزار نفر، استخر سرپوشیده با امکانات جانبی، سالن آمفی تئاتر با ظرفیت یک هزار نفر، سالن‌های پذیرایی با گنجایش بیش از یک هزار نفر و محوطه سازی و فضاهای تفریحی پیش بینی شده است.
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۸ دی ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۵۴
کد مطلب: 48726
 
مرجع : خبرگزاری مهر