گروه صنایع معدنی فولاد
 
عملکرد این معدنی در آذرماه بررسی شد؛
صدور فاکتور شمش فولاد "کچاد" پس از بارگیری
گروه صنایع معدنی >فولاد - بر اساس گزارش عملکرد ماهیانه شرکت صنعتی و معدنی چادرملو، این شرکت در آذر ماه موفق به کسب درآمد عملیاتی بیش از ۶هزار و ۴۹میلیارد ریالی شده است.
 
به گزارش ماین نیوز، بر اساس گزارش عملکرد ماهیانه شرکت صنعتی و معدنی چادرملو، این شرکت در آذر ماه موفق به کسب درآمد عملیاتی بیش از ۶هزار و ۴۹میلیارد ریالی شده است.

به این ترتیب جمع فروش تجمیعی شرکت طی ۹ماه گذشته به بیش از ۶۹هزار و ۴۴۶میلیارد ریال رسیده که این مبلغ در مقایسه با مدت مشابه سال قبل از آن، رشدی چشمگیر را نشان می‌دهد.

نرخ فروش شمش فولاد شرکت در ماه گذشته با بیش از ۳.۸درصد رشد در مقایسه با ماه قبل قیمت به ۳۶میلیون و ۹۰۶هزار ریال رسیده که نرخ فروش دو محصول اصلی دیگر شرکت یعنی گندله و کنسانتره با کاهش ۱.۷ و ۱.۴ درصدی همراه بوده است.

نگاهی به عملکرد

با این وجود از نکات قابل توجه گزارش ماهانه این شرکت توضیحات در خصوص میزان فروش شمش فولاد در این ماه بود که ظاهرا مقدار ۱۷۲۲۷۶۷۰کیلوگرم شمش به شرکت CPG و مقدار ۸۷۹۴۰۸۰ کیلوگرم شمش به شرکت Accenture Building Materials LLc حمل شده که این میزان به دلیل صادراتی بودن بعد از بارگیری کشتی فاکتور خواهد شد و احتمالا در ماه آتی شناسایی خواهد شد.
تاریخ انتشار : شنبه ۱۴ دی ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۵۱
کد مطلب: 48681
 
مرجع : سايت خبری بورس نیوز