گروه معادن ساير حوزه ها
 
پیام تسلیت مدیرعامل شرکت معدنی و صنعتی گل‌گهر
«بهشت؛ پاداش معامله با خداست»
گروه معادن >ساير حوزه ها - «إِنَّ اللهَ اشْتَرَیٰ مِنَ الْمُؤْمِنِینَ أَنفُسَهُمْ وَ أَمْوَالَهُم بِأَنَّ لَهُمُ الْجَنَّةَ یُقَاتِلُونَ فِی سَبِیلِ اللهِ فَیَقْتُلُونَ وَ یُقْتَلُونَ »

در برابر مجاهدت در راه خدا و از خود گذشتگی برای سعادت مومنین آنچه وجود دارد و خداوند متعال نیز به آن وعده داده است، همانا رضای او، بهشت و پیروزی است.

آنچه که سردار سرافراز حاج قاسم سلیمانی به آن می‌اندیشیدند و مجاهدت می‌نمودند، چیزی جز رضای پروردگار، سرافرازی کشور عزیزمان و مجاهدت در راه خدا نبوده است و اینک به آن وعده الهی که بهشت و رستگاری است دست یافته و سرافرازتر از همیشه در نزد خدا، هم‌رزمان، هم‌وطنان و همه جهانیانی است که برای آزادگی و بر علیه ظلم ایستاده اند.

اینجانب به نمایندگی از خانواده بزرگ گل گهر با کمال تاثر و تالم شهادت بزرگ مرد میدان‌های حق علیه باطل سردار بزرگ انقلاب سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی را محضر رهبر معظم انقلاب، همه مسلمین جهان، هم‌وطنان، شهروندان سیرجانی و خانواده گرانقدر ایشان خصوصا اخوی گرامی‌ ایشان تبریک و تسلیت عرض میکنم.

بدون شک شهادت این سرباز مطیع ولایت و فرمانده فداکار شجاع و بی‌نظیر نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی آغازگر راهی نو در راه مجاهدت، فداکاری و نقش آفرینی‌های ماندگار و پرافتخار و اعتلای اسلام و دفاع از حریم قرآن و اهل‌بیت عصمت و طهارت خواهد بود.

جمشید ملارحمان
مدیرعامل شرکت معدنی و صنعتی گل‌گهر
تاریخ انتشار : جمعه ۱۳ دی ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۱۳
کد مطلب: 48663