گروه صنایع معدنی فولاد
 
با صدور پیامی؛
ارزانی هشتمین سالگرد افتتاح شرکت فولاد هرمزگان را تبریک گفت
گروه صنایع معدنی >فولاد - مدیرعامل شرکت فولاد هرمزگان با صدور پیامی هشتمین سالگرد افتتاح این شرکت را به کارکنان، خانواده آن‌ها و ذی‌نفعان این شرکت تبریک گفت.
 
به گزارش ماین نیوز، متن پیام مهندس ارزانی مدیرعامل شرکت فولاد هرمزگان به این شرح است: اکنون که هشت سال از آغاز تولید تختال در فولاد هرمزگان می گذرد، تحول، تعالی، بالندگی امروز شرکت فولاد هرمزگان در پرتو اندیشه های متعالی و متعهدانه کارکنان شایسته و دلسوز آن محقق شده است. فرا رسیدن ۱۲ دی ماه سالروز افتتاح شرکت فولاد هرمزگان را به همه ی همکاران تلاشگر و خانواده ی محترم آنها تبریک عرض می نمایم.

علیرغم تحریم‌های ظالمانه غرب که بر کشور عزیزمان سایه افکنده است،با تکیه بر توان داخلی و استفاده از پتانسیل های شرکت های دانش بنیان و بومی سازی موادو قطعات در سال رونق تولید از این برهه ی زمانی عبور کرده و گواه آن افزایش تولید و فروش شرکت در سال های اخیر می باشد،به نحوی که در ۹ ماه اول سال جاری فولاد هرمزگان با عبور از تولید ۱۱۱۰۰۰۰ تن تختال نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد ۲ درصدی را تجربه کرده است و این در حالی است که شرکت در ظرفیت اسمی خود تولید می نماید. در همین مدت نیز فروش شرکت رشد ۱۷ درصدی در بازارهای داخلی و صادراتی به میزان ۱۱۲۷۰۰۰ تن تختال داشته است.

در پایان سلامتی، شادکامی و سربلندی همه همکاران محترم فولاد هرمزگان و خانواده ی عزیز آنها را در کنار سایر ذینفعان شرکت از خداوند متعال خواستارم و اطمینان دارم در مسیر پیشبرد اهداف سازمانی و تحقق منافع ملی و اعتلای روزافزون شرکت فولاد هرمزگان روز به روز موفق ترخواهد بود.

فرزاد ارزانی
تاریخ انتشار : جمعه ۱۳ دی ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۳۹
کد مطلب: 48662
 
مرجع : خبرگزاری ایلنا