گروه معادن سنگ آهن
 
برای دوره مالی ۹ماهه اعلام شد:
۱۶۱۸ ریال؛ سود تلفیقی هرسهم "کگهر"
گروه معادن >سنگ آهن - شرکت سنگ آهن گل گهر در صورت های مالی تلفیقی ۹ماهه توانست به ازای هر سهم یک هزار و ۶۱۸ریال سود کنار بگذارد.
 
به گزارش ماین نیوز، شرکت سنگ آهن گل گهر در گزارش تلفیقی ۹ماهه به رشد ۹۸۰درصدی سود هرسهم نسبت به مدت مشابه سال گذشته اشاره کرده است. این شرکت در گزارش ۶ماهه سود تلفیقی هرسهم را ۸۲۸ریال پوشش داده بود.

این شرکت سود خالص را با افزایش ۲۱۳درصدی نسبت به مدت مشابه سال مالی۱۳۹۷، مبلغ ۱۹هزار و ۹۰۴میلیارد ریال اعلام کرد. "کگهر"در صورت های مالی تلفیقی منتهی به ۳۱شهریور۱۳۹۸ سود عملیاتی را ۲۳هزار و ۷۰۰میلیارد ریال و سود انباشته‌ قابل انتساب به صاحبان سهام شرکت اصلی را ۲۱هزار و ۴۴۳میلیارد ریال منتشر کرد.

این شرکت درخصوص تشریح برنامه های شرکت جهت تکمیل طرح های توسعه اعلام کرد اجرای طرح ‏های شرکت سنگ آهن گهرزمین شامل خرید زمین، آماده‌سازی زمین سایت، تأمین تاسیسات و زیربناهای مورد نیاز جهت ایجاد راه‌های دسترسی است که در راستای اتصال به شبکه راه‌آهن صورت می گیرد. همچنین برای ایجاد ۵خط تولید کنسانتره هر یک به ظرفیت ۲میلیون تن و ایجاد ۲خط تولید گندله هر یک به ظرفیت ۵ میلیون تن اقدام های لازم انجام می گیرد که این طرح ها در ۲ فاز انجام خواهند شد.

"کگهر"در خصوص جزییات منابع تامین مالی شرکت در پایان دوره اعلام کرد که تامین مالی شرکت از محل حاصل درآمد های فروش داخلی و صادراتی به مشتریان شرکت وسایر منابع حاصل از فعالیت های غیر عملیاتی و درآمد های سرمایه گذاری است
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۵ دی ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۰۸
کد مطلب: 48541
 
مرجع : بازار سرمایه(سنا)