گروه صنایع معدنی آلومینیوم
 
برگزاری کنفرانس آلومینیوم با شعار "آلومینیوم در جستجوی توسعه"
گروه صنایع معدنی >آلومینیوم - از سوی مرکز تحقیقات آلومینیوم دانشگاه علم و صنعت، ششمین دوره کنفرانس و نمایشگاه بین‌المللی آلومینیوم ایران در اردیبهشت ماه سال آینده برگزار خواهد شد.
 
به گزارش ماین نیوز، ششمین کنفرانس و نمایشگاه بین‌المللی آلومینیوم از سوی مرکز تحقیقات آلومینیوم دانشگاه علم و صنعت ایران با همکاری سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران (ایمیدرو) در روزهای ۲ و ۳ اردیبهشت ماه سال ۱۳۹۹ برگزار می‌شود.

این رویداد با شعار "آلومینیوم در جستجوی توسعه، ارتقاء آینده" و در راستای تحقق سیاست‌های کلان نظام جمهوری اسلامی ایران و توسعه امر تولید و اشتغال‌زایی برگزار خواهد شد.

تبادل نظر درباره آخرین یافته‌ها و پیشرفت‌ها در تمام زمینه‌های آلومینیوم اعم از تولید، فرآوری، کاربرد، تکنولوژی و امکان سرمایه‌گذاری مطمئن در صنعت آلومینیوم، ارائه تکنولوژی‌های توسعه‌یافته در زمینه آلومینیوم و صنایع معدنی وابسته، ایجاد فرصت همکاری متقابل مابین بزرگان صنایع جمهوری اسلامی ایران با یکدیگر و با تمامی کشورهای فعال دراین عرصه، ارائه‌ مقالات علمی و برگزاری دوره‌های آموزشی ایران از جمله اهداف برگزاری این رویداد است.

تمامی مقالات پذیرفته شده در این کنفرانس در پایگاه استنادی علوم جهان اسلام (ISC) و پایگاه مرجع دانش (CIVILICA) نمایه شده و همچنین مقالات برتر کنفرانس پس از داوری مجدد در شماره‌ ویژه‌ مجله‌ علم و مهندسی مواد ایران (Iranian Journal of Materials Science and Engineering) با اعتبار ISI به چاپ خواهند رسید.
تاریخ انتشار : سه شنبه ۳ دی ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۰۹
کد مطلب: 48536
 
مرجع : خبرگزاری ايسنا