گروه معادن سنگ آهن
 
پوشش سود تلفیقی ۷۷۹ریالی "کگل" برای هرسهم
گروه معادن >سنگ آهن - شرکت معدنی و صنعتی گل گهر در صورت های مالی میان دوره ای تلفیقی ۶ماهه اعلام کرد به ازای هر سهم ۷۷۹ریال سود پوشش داده است.
 
به گزارش ماین نیوز، شرکت معدنی و صنعتی گل گهر در آخرین گزارش تلفیقی منتشر شده در سامانه کدال اعلام کرد که طی ۶ماهه منتهی به ۳۱شهریور۱۳۹۸ سود عملیاتی شرکت به ۳۱هزار و ۵۱۳میلیارد ریال، سود خالص به ۳۰هزار و ۴۵۱میلیارد ریال و سود انباشته به ۳۰هزار و ۴۹۵میلیارد ریال رسیده است.

"کگل" پیش از این در گزارش ۶ماهه شرکت اصلی اعلام کرده بود که به ازای هر سهم ۶۹۹ریال سود محقق کرده است. همچنین سود عملیاتی را ۲۷ هزار و ۷۳۶میلیارد ریال، سود خالص را ۲۵هزار و ۱۶۵میلیارد ریال و سود انباشته را ۲۸ هزار و ۶۰۸میلیارد ریال اعلام کرد.

این شرکت در نظر دارد با توجه به امکان تولید، ١٢میلیون تن گندله در سال ٩٨ و با توجه به ظرفیت حمل این شرکت فراهم آورد. همچنین مدیریت شرکت پیش بینی کرده که تا پایان سال ٩٨ فروش به ۱۰/۵میلیون تن گندله خواهد رسید. "کگل" در خصوص فروش کنسانتره داخلی اعلام کرده است که با توجه به قراردادهای بین مشتریان و سهمیه های مورد توافق با شرکت های فولاد خوزستان و فولاد مبارکه و فولاد خراسان بتواند تا پایان امسال،٢میلیون تن کنسانتره به مشتریان داخلی به فروش برساند.

شایان ذکر است؛ افزایش ظرفیت خطوط ۵،۶ و۷ کنسانتره از ۶میلیون تن در سال به ۸.۱ میلیون تن در سال و همچنین افزایش ظرفیت خطوط گندله سازی ۱ و ۲ از برنامه های با اهمیت این شرکت است.
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱ دی ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۱۵
کد مطلب: 48506
 
مرجع : خبرگزاری سنا