گروه معادن سنگ آهن
 
حسن رحیمی مدیرعامل توسعه عمران منطقه گل گهر:
طرح جامع فضای سبز گهرزمین قابل تقدیر و نمونه است
گروه معادن >سنگ آهن - جلسه بررسی طرح های عمرانی و فضای سبز گهرزمین دیروز با حضور حسین دلاوریان معاون اداری و پشتیبانی گهرزمین، حسن رحیمی مدیرعامل توسعه عمران منطقه گل گهر و برخی مدیران این شرکت ها برگزار شد.
 
به گزارش ماین نیوز به نقل از می متالز، در این جلسه حسین دلاوریان ضمن عرض خیر مقدم به مهمانان و با اشاره به مجموعه اقدامات عمرانی شرکت افزود: بزودی آسفالت جاده سنگین رو، به اتمام می رسد و مراحل اجرایی پل ابتدایی آن تا ۴۵ روز آینده انجام می شود.

وی در ادامه عنوان کرد: در خصوص اجرای فضای سبز حاشیه و رفوژ میانی جاده سنگین رو گهرزمین توسط این شرکت توافق های نهایی صورت گرفت.
معاون اداری و پشتیبانی گهرزمین همچنین در ادامه گفت: علاوه بر ایمن سازی خطوط برق در مسیر خروجی ذهاب از معدن ۳ توسط شرکت توسعه عمران منطقه، مقرر شد مطالعات زیست محیطی خروجی آب از معدن ۳ انجام شود همچنین تدوین برنامه راهبردی محیط زیست منطقه توسط شرکت توسعه عمران انجام می شود.

در ادامه حسن رحیمی با اشاره بر اهداف و وظایف شرکت توسعه عمران عنوان کرد: این شرکت با سیاست انجام کارهای زیر ساختی منطقه ایجاد شده است. می توان گفت شرکت توسعه عمران، به شکلی شهردار منطقه است. وی گفت: خوشبختانه ۱۰ کارگروه در منطقه تشکیل شده است که یکی از آنها کارگروه زیرساخت است. درواقع برای انجام کارها نیاز به مصوبه این کارگروه است که مدیران منطقه همگی در آن عضو هستند.

رحیمی طرح جامع فضای سبز گهرزمین را قابل تقدیر دانست و افزود: از این طرح که یک طرح نمونه و کامل است می توان برای سایر شرکت ها استفاده کرد.
در پایان این جلسه، مسائل عمرانی مطرح و مورد بررسی قرار گرفت.
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۴ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۵۲
کد مطلب: 48504
 
مرجع : می متالز