گروه صنایع معدنی فولاد
 
افزایش ظرفیت نورد فولاد مبارکه، با تکمیل طرح نورد ۲ فولاد مبارکه
گروه صنایع معدنی >فولاد - مدیرعامل شرکت فولاد مبارکه اصفهان گفت:با اجرای طرح نورد ۲ مجتمع بزرگ فولاد مبارکه، چهار میلیون و ۵۰۰ هزار تن به ظرفیت نورد کشور افزوده می‌شود.
 
به گزارش ماین نیوز، حمیدرضا عظیمیان مدیرعامل شرکت فولاد مبارکه اصفهان گفت: طرح نورد ۲ مجتمع بزرگ فولاد مبارکه از پایان پارسال مطرح شد و اجرای آن برای این شرکت بسیار ضروری است بطوریکه با اجرای آن چهار میلیون و ۵۰۰ هزار تن به ظرفیت نورد کشور اضافه می‌شود.

او افزود: محصولات این طرح در صنایع نفت و گاز، خودروسازی، لوازم خانگی، ساختمانی و غیر کاربرد دارد و در افزایش کیفیت و کاهش هزینه موثر است.

مدیرعامل شرکت فولاد مبارکه گفت: امیدواریم در ماه‌های آینده به نتیجه برسیم و طرح نورد ۲ با همکاری و پشتیبانی ایمیدرو بتواند در ۲ تا سه سال آینده به بهره برداری برسد.

حمیدرضا عظیمیان افزود: پس لرزه‌های بحران ارزی سال ۹۶ در سال ۹۷ ظاهر و موجب قفل شدن صنعت فولاد شد که آن پدیده امکان نقل و انتقالات پولی را دچار مشکل کرده بود.

وی گفت: با تدابیر رییس هیات عامل ایمیدرو، همه مسائل حل و فصل شد و توانستیم به جلو حرکت کنیم و موفقیت‌های زیادی به دست آوریم.

مدیرعامل شرکت فولاد مبارکه اصفهان افزود: این شرکت در ۳۰ سال گذشته همواره روند افزایش ظرفیت، افزایش تولید و افزایش کیفیت را طی کرده است.

حمیدرضا عظیمیان گفت: شرکت فولاد مبارکه اصفهان نیمه نخست امسال، ۲۰ هزار میلیارد تومان فروش داشته و هشت هزارو ۵۰۰ میلیارد تومان هم سود ذخیره کرده است.

شرکت فولاد مبارکه اصفهان بزرگترین تولید کننده فولاد در کشور است.
تاریخ انتشار : شنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۱۱
کد مطلب: 48365
 
مرجع : خبرگزاری باشگاه خبرنگاران جوان