گروه صنایع معدنی فولاد
 
تعمیر ریخته‌گری ایستگاه ۶ فولادسازی ذوب آهن اصفهان
گروه صنایع معدنی >فولاد - تلاشگران بخش فولادسازی ایستگاه 6 ریخته گری با تکیه بر توان داخلی و دانش فنی و بومی تلاشگران و بسیجیان سرافراز، تعمیرات این بخش را با موفقیت به پایان رساندند.
 
به گزارش ماین نیوز، در این رابطه با مهندس علی محمدی مهندس ارشد مکانیک ریخته گری گفتگویی انجام شده که در ادامه می‌خوانید:

وی گفت: ایستگاه ریخته گری یکی از ایستگاه های استراتژیک بخش فولادسازی می باشد که قابلیت تولید شمش با مقاطع مختلف را دارا می باشد و می تواند فولادهای ساختمانی آلیاژی با کیفیت بالا تولید نماید. این بخش بنا بر درخواست بخش نورد قادر است شمش هایی با طول مورد درخواست تولید و تحویل نماید.

مهندس علی محمدی افزود: از مشخصه دیگر این ایستگاه ، سرعت ریخته گری تا 2/6m/ min می باشد . کلیه کارهای ایستگاه با سعی و تلاش همکاران سرویس دهنده انجام می گیرد . در روزهای تعمیرات ماهیانه، مطابق گراف تعمیراتی که از سوی مدیریت نت و تایید معاون بهره برداری و مدیر بخش فولادسازی ارایه می گردد. نفرات از کارگاه به بخش فولادسازی مراجعه می کنند و طی 16 ساعت ، ایستگاه، مطابق برنامه و نیازها، سرویس کاری و تجهیزات نیز تعویض می شود.

مهندس ارشد مکانیک ریخته گری تاکید کرد: ذوب آهن اصفهان با داشتن نیروهای مجرب و فنی با اشتراک گذاشتن تجربه خود با فولادسازی های دیگر باعث رشد چشمگیر صنعت فولاد کشور شده است . به تمام تلاشگران شرکت خصوصا تلاشگران این بخش که با موفقیت تعمیرات ایستگاه را به نحو احسن انجام دادن خسته نباشید می گوییم به قول بزرگان، امروز همان فردایی است که دیروز منتظرش بودیم پس با ثبات قدم و ایمان و عزم راسخ در انجام وظیفه به سوی تولید بیشتر و رشد و شکوفایی ذوب آهن قدم برمی‌داریم.
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۲ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۳۲
کد مطلب: 48334
 
مرجع : خبرگزاری ایلنا