گروه معادن سنگ آهن
 
مدیر امور معدن گهرزمین:
تولید در شرکت گهرزمین سیرجان رونق یافت
گروه معادن >سنگ آهن - به گفته مدیر امور معدن گهرزمین سیرجان برغم تحریم های ظالمانه ، این شرکت طی ۱۱ ماهه سال مالی ۹۸-۹۷ توانست با استخراج افزون بر ۱۷ میلیون و ۶۶۱ هزار تن سنگ آهن رکوردی جدیدی را نسبت به مدت مشابه سال مالی قبل ثبت کند.
 
به گزارش ماین نیوز، مهندس علی پناهی میزان استخراج ۱۱ ماهه سال مالی ۹۷-۹۶ را ۱۶ میلیون و ۶۲ هزار تن اعلام کرد و گفت: طی ۱۱ ماهه سال مالی ۹۸_۹۷ شاهد استخراج بیش از ۱۷ میلیون و ۶۶۱ هزار تن سنگ آهن در این شرکت بودیم که این امر تولید شرکت گهرزمین را افزایش داده است.

وی با اشاره به بحث تحریم‌ها و عدم دسترسی به موقع و نبود قطعات ماشین آلات معدنی، عنوان کرد: خوشبختانه با همدلی و همیاری مجموعه امور معدن و پشتیبانی مدیران ارشد شرکت توانستیم ضمن بهینه‌سازی عملیات معدنکاری با استفاده از پیاده سازی و راه اندازی سیستم های PM, RCM, CM و سر آمد همه آنها سیستم کارآمد بومی سازی شده گسیل هوشمند ماشین آلات (DISPATCHING) در کنار سازماندهی فعالیت های بخش های مختلف معدن، در ۱۱ ماهه سال مالی ۹۸-۹۷ به میزان افزون بر یک میلیون و ۵۹۹ هزار تن سنگ آهنِ بیشتر نسبت به دوره مشابه سال قبل دست یافتیم.

به گفته وی بخش عمده‌ای از قطعات، با تلاش همکاران امور معدن در بخش تعمیرگاه پیمانکار در مرحله ساخت قرار دارد که این امر، تاخیر در تعمیرات و نگهداری ماشین آلات معدنی را به حداقل رسانده است.

سیرجان در فاصله ۱۸۵ کیلومتری غرب کرمان قرار دارد.
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۰ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۴۱
کد مطلب: 48299
 
مرجع : خبرگزاری ايرنا