گروه معادن
 
از خام فروشی معادن در بافق جلوگیری شود
گروه معادن - فرماندار بافق با اشاره به خام فروشی معدن چاه گز، گفت: بیکاری ۱۴ هزار نفر از پرسنل معادن و کارخانجات به گوش می‌رسد.
 
به گزارش ماین نیوز، محمد زاده رحمانی فرماندار بافق با بیان اینکه بافق حدود ۵۰ سال است که شیره جان خود را به صنایع بزرگ فولادی بخشیده است، گفت: معدن چغارت با بیش از نیم قرن فعالیت رو به اتمام است و کابوس صدای پای اتمام مواد معدنی و بیکاری ۱۴ هزار نفر از پرسنل معادن و کارخانجات به گوش می‌رسد.

او همچنین به اهم مشکلات مهم شهرستان اشاره کرد و خطاب به علوی وزیر اطلاعات، افزود: تقاضا داریم تا از خام فروشی معادن از جمله معدن چاه گز جلوگیری شود و خوراک سنگ آهن از این معادن تامین گردد.

فرماندار بافق هدف مسئولان شهرستان را اشتغالزایی، حفظ اشتغال موجود و پیشبرد بافق به سمت پیشرفت و توسعه بیان کرد.

زاده رحمانی همچنین بافق را یادگار تاریخ برشمرد و گفت: بافق سرزمین تنوع، فرصت‌ها و دروازه جنوب شرقی استان یزد و پنج راه ریلی کشور است و بیش از ۵۰ درصد معادن فلات مرکزی ایران را در خود جای داده است.
مردم پشت دولت را خالی نکنند

سید محمود علوی وزیر اطلاعات گفت: مشکلات شهر بافق را از پیش خوانده بودم و دستورات لازم را از وزرای مربوطه می‌گیرم و برای مسئولان شهرستان ارسال می‌کنم.

او بر لزوم همدلی بین مسئولان و مردم تاکید کرد و افزود: پشت دولت را نباید خالی کرد که مردم با همراهی و توجه به رهنمود‌های رهبری توانسته اند از گردنه تحریم‌های امریکا عبور کنند.

وزیر اطلاعات با بیان اینکه امروز دشمن تمام توان خود را به کار گرفته تا ملت ایران را به زانو در بیاورد، تصریح کرد: شرط موفقیت در شرایط فعلی و عبور از تحریم‌های پر فشار این است که زیر چتر رهبر معظم انقلاب و ولایت باشیم.

علوی ادامه داد: ولایت، دشمن را دچار یاس و نامیدی می‌کند و با یکدلی مردم و مسئولان تاکنون دشمن نتوانسته هیچ غلطی بکند.
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۰ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۱۱
کد مطلب: 48165
 
مرجع : خبرگزاری باشگاه خبرنگاران جوان