گروه معادن
 
چهار معدن استان تهران سلب صلاحیت شدند
گروه معادن - صادقی گفت: چهار معدن استان تهران سلب صلاحیت و دو معدن هم به شرط ارائه تعهدات تا سه ماه آینده رفع سلب صلاحیت شده‌اند.
 
به گزارش ماین نیوز، محمد تقی زاده معاون عمرانی استاندار تهران در پایان جلسه بررسی وضعیت شن چاله‌های استان تهران که عصر امروز در استانداری تهران برگزار شد در جمع خبرنگاران حضور یافت و با اشاره به مصوبات امروز این جلسه گفت: وضعیت سلب صلاحیت معادنی که فعال نبودند را بررسی کردیم و در نهایت ۴ معدن را سلب صلاحیت کردیم.

معاون عمرانی استاندار تهران تصریح کرد: دو مورد دیگر هم رفع سلب صلاحیت شدند که مقرر شد طی ۳ ماه آینده تعهدات خود را در قالب طرحی ارائه کنند.

تقی زاده خاطر نشان کرد: مورد دیگر مربوط به بند ۵ گزارش پیشرفت معادن متروکه بود که در حال حاضر در منطقه ۱۸ شهرداری تهران بهره‌برداری نمی‌شود، اما دارای شن چاله هستند.
او بیان کرد: شهرداری در حال حاضر طرح خود را ارائه کرده و قرار شده در جلسه‌ای با حضور شرکت آب منطقه‌ای طرح آن‌ها هم بررسی شود تا به یک طرح نهایی برسیم.

معاون عمرانی استاندار تهران در ادامه به موضوع وصول حقوق دولتی پرداخت و گفت: اگر این کار در جایی به صورت غیر قانونی اتفاق افتاده جرم است و پلیس باید جلوی این کار را بگیرد.

تقی زاده با تاکید بر این که همه غیر مجاز‌ها در این موضوع شناسایی و به مراجع قضایی معرفی شده‌اند اظهار کرد: برای وصول حقوق دولتی اگر کسی شکایتی دارد باید اقامه دعوا کند که منابع مالی را هم سازمان مدیریت برنامه ریزی استان باید پرداخت کند.

او خاطرنشان کرد: تا کنون حقوق معوقه نداشته‌ایم و طبق ظرفیت تا به امروز همه را وصول کرده‌ایم.
تاریخ انتشار : شنبه ۱۸ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۰۴
کد مطلب: 48144
 
مرجع : خبرگزاری باشگاه خبرنگاران جوان