گروه معادن فلزات گرانبها
 
مقدمات اجرایی کارخانه فرآوری طلای هیرد نهبندان انجام شده است
گروه معادن >فلزات گرانبها - رئیس مجمع نمایندگان استان خراسان جنوبی گفت: در حال حاضر تجهیز کارگاه و مقدمات اجرایی کارخانه فرآوری طلای هیرد نهبندان توسط سرمایه گذار انجام شده است.
 
به گزارش ماین نیوز، نظر افضلی با اشاره به جلسه هماهنگی جهت تسریع در راه اندازی کارخانه فرآوری طلای معدن هیرد نهبندان اظهار داشت:در این جلسه برای تسریع در راه اندازی کارخانه مقرر شد شرکت تهیه و تولید مواد معدنی کشور با همکاری استان، زیرساخت لازم را برای سرمایه گذار آماده و روند اجرایی پروژه سرعت گیرد.

وی با بیان اینکه کارخانه فراوری طلای معدن هیرد در منطقه هیرد نهبندان جانمایی شده است گفت: این کارخانه که از معادن طلای نهبندان تغذیه می کند اولین کارخانه فرآوری طلا در نوع خود در منطقه است که ضمن گستردگی، آغازی برای سرمایه گذاری بیشتر در این حوزه خواهد بود.

نماینده مردم شهرستانهای نهبندان و سربیشه در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: در حال حاضر تجهیز کارگاه و مقدمات اجرایی کارخانه فراوری طلای هیرد نهبندان توسط سرمایه گذار انجام شده است و برای تسریع در راه اندازی کارخانه مقرر شد شرکت تهیه و تولید مواد معدنی کشور با همکاری استان، زیرساخت لازم را برای سرمایه گذار آماده کند.

افضلی بیان کرد: جلسه هماهنگی برای تسریع در راه اندازی کارخانه فرآوری طلای معدن هیرد نهبندان با حضور جعفری مدیرعامل شرکت تهیه و تولید مواد معدنی ایران، موهبتی مدیرکل دفتر هماهنگی امور اقتصادی استانداری، شهرکی رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان و معاون سازمان آب منطقه ای استان در محل شرکت تهیه و تولید مواد معدنی ایران تشکیل شد.
تاریخ انتشار : شنبه ۴ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۲۲
کد مطلب: 47996
 
مرجع : خبرگزاری تسنيم