گروه معادن زغال‌سنگ
 
الَّذِينَ إِذَا أَصَابَتْهُمْ مُصِيبَةٌ قَالُوا إِنَّا لِلَّهِ وَإِنَّا إِلَيْهِ رَاجِعُونَ
پیام تسلیت مدیرعامل شرکت زغال سنگ پروده طبس به مناسبت درگذشت دو تن از معدنکاران سامان کاوش طبس
گروه معادن >زغال‌سنگ - کریتی ثانی، مدیرعامل شرکت زغال سنگ پروده طبس و رئیس کمیته HSEE معادن استان خراسان جنوبی طی پیامی درگذشت دو معدنچی سامان ...
 
به گزارش ماین نیوز، کریتی ثانی، مدیرعامل شرکت زغال سنگ پروده طبس و رئیس کمیته HSEE معادن استان خراسان جنوبی طی پیامی درگذشت دو معدنچی سامان کاوش طبس را به جامعه معدنکاران کشور و خانواده های داغدار این عزیزان تسلیت گفت.

در پیام تسلیت مدیرعامل شرکت زغال سنگ پرورده طبس آمده است:

الَّذِينَ إِذَا أَصَابَتْهُمْ مُصِيبَةٌ قَالُوا إِنَّا لِلَّهِ وَإِنَّا إِلَيْهِ رَاجِعُونَ
آنانی که در راه کسب روزی حلال جان می‌دهند، مرگی شهادت گونه دارند و یقینا تلاشگران خستگی ناپذیر عرصه زغال سنگ، مصداق عینی کسب روزی حلال می باشند.
حوادث ناگاه و ناخواسته معدنی به عنوان بخشی جدایی ناپذیر از معدنکاری، متاسفانه در پاره ای از موارد به از دست رفتن جان معدنکاران تلاشگر می انجامد و زخم های کهنه داغ معدن را تازه میکند.
درگذشت دو معدنچی سختکوش شرکت سامان کاوش طبس در حادثه روز گذشته بار دیگر کام جامعه معدنی کشور و بخصوص صنعت زغال سنگ ایران را تلخ کرد.
ضمن تسلیت این هجران به تمامی معدنکاران و بویژه خانواده های داغدار این عزیزان، رحمت واسعه الهی را برای درگذشتگان مسئلت داریم.
امید که با اهتمام بیشتر و گامها و حمایت‌های عملی در بحث تقویت و ارتقاء زیرساخت‌های ایمنی معادن کشور، شاهد جلوگیری از بروز این اتفاقات تلخ باشیم ان شاءا
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۲۴
کد مطلب: 47941
 
مرجع : بولتن نیوز