دغدغه‌ای برای فروش محصول نداریم

سايت خبری بورس نیوز , 9 مهر 1398 ساعت 15:05

در صدد آن هستیم تا طی نیمه دوم سال در تولید تختال رکورد ماهیانه جدیدی ثبت شود و شعار سال «رونق تولید» برای پایان سال جاری در این شرکت عملیاتی شود.


به گزارش ماین نیوز، خبرها حاکی از رکوردشکنی فولاد هرمزگان در تولید روزانه فولادسازی، ریخته‌گری و تولید روزانه تختال بوده و رکورد قبلی شرکت ۵۹۰۴تن بوده و رکورد جدید تولید روزانه تختال این شرکت ۶۰۲۳تن است.

سید اصغر مدنی معاون بهره برداری شرکت فولاد هرمزگان در گفتگو با بورس نیوز ضمن تایید این مطلب بیان کرد: ثبت رکورد جدید تولید تختال در این شرکت، مرهون همدلی و کار گروهی خوب پرسنل این شرکت محقق شده است.

وی افزود: معمولا تلاش در جهت ثبت رکورد، فقط برای ثبت در یک روز نیست و رکورد روزانه به میانگین تولید روزهای بعد تبدیل می‌شود؛ با ثبت این رکورد، ثابت شد تولید در این حجم دست یافتنی است و امیدواریم تداوم داشته باشد.

مدنی تصریح کرد: شرکت فولاد هرمزگان معمولا بر اساس میزان سفارش مشتری، تولید می‌کند؛ بنابراین محصولی که تولید شده به نوعی پیش فروش شده و دغدغه فروش آن را نداریم.

وی در خاتمه گفت: تلاش می شود در نیمه دوم سال در تولید تختال رکورد ماهیانه جدیدی هم ثبت شود و شعار امسال یعنی «رونق تولید» در نیمه دوم سال در این شرکت جلوه بیشتری داشته باشد.

لازم به ذکر است به رغم تحریم ها، درآمد فروش این شرکت هم روند صعودی مناسبی و «هرمز» در ۶ ماهه اول سال با پرش ۶۴ درصدی نسبت به مدت مشابه سال قبل، بیش از ۲۷۰۰ میلیارد تومان درآمد شناسایی کرده است.


کد مطلب: 47756

آدرس مطلب: http://www.minews.ir/fa/doc/news/47756/دغدغه-ای-فروش-محصول-نداریم

ماین نیوز
  http://www.minews.ir