گروه صنایع معدنی فولاد
 
مدیرعامل جدید مجتمع فولاد خراسان منصوب شد
گروه صنایع معدنی >فولاد - شنبه طی مراسمی در سالن همایش های مجتمع فولاد ، مدیرعامل جدید مجتمع فولاد خراسان منصوب شد.
 
به گزارش ماین نیوز، در مراسم روز شنبه سید حسین احمدی سلیمانی مدیر عامل سابق این مجتمع تودیع و کسری غفوری به عنوان جانشین وی معارفه شد.

در این مراسم احمدی سلیمانی ضمن تقدیر از تلاش های مجموعه فولاد خراسان گفت: شفافیت، صداقت و عدم‌ پیچیدگی در روابط از ویژگی های این مجموعه است.

سلیمانی افزود: با اینکه فولاد خراسان تنها هشت درصد از سهم فولاد کشور را تشکیل می دهد ولی به خاطر صداقت و شفافیت در روابط از جایگاه بسیار خوبی برخوردار است.

وی با اشاره به اینکه در حال حاضر شرایط بسیار سخت و پیچیده است ولی تجربه نشان داده که با پشتکار و خلاقیت می توان تهدیدها را تبدیل به فرصت کرد، اظهار کرد: قیمت تمام شده محصول در فولاد خراسان افزایش یافته و ۸۰ درصد قیمت تمام شده محصولاتش مربوط به مواد اولیه است که در این رابطه تکمیل چرخه تولید بسیار حیاتی است.

مدیرعامل جدید فولاد خراسان نیز در این مراسم گفت: امروز برای رفع موانع در فولاد خراسان نیازمند همکاری و تعامل با همه مسئولان و نمایندگان هستیم.

کسری غفوری افزود: طرح سنگان خواف برای تکمیل چرخه فولاد خراسان بسیار مهم و حیاتی است و توسعه فولاد در شرق کشور و توسعه منابع انسانی در داخل فولاد خراسان از اولویت های این مجموعه است.
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۱ شهريور ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۴۵
کد مطلب: 47684
 
مرجع : خبرگزاری ایلنا