گروه صنایع معدنی
 
وقتی خبری از رقیب جدی نیست
دو گام توسعه‌ای در دیار زاینده‌رود/ پیش‌بینی رشد سودآوری شرکت در سال جاری
گروه صنایع معدنی - محصولات اصلی شرکت شامل شمش فولاد و انواع پاتیل و همچنین شمش فولاد آلیاژی است.
 
به گزارش ماین نیوز، بر اساس اطلاعیه شرکت بورس تهران، در روز دوشنبه هفته جاری «فردا» ۲۰درصد از سهام شرکت غلتط سازان سپاهان در نماد «فسازان» عرضه می‌شود.

قیمت تعیین شده هر سهم این شرکت در بازه ۸.۰۰۰ تا ۸.۴۰۰ ریال تعیین شده و سرمایه ثبت شده شرکت در حال حاضر ۳۷۵ میلیارد ریال مشتمل بر ۳۷۵ میلیون سهم ۱.۰۰۰ ریالی است.

با توجه به تعداد کد‌های سهامداری شرکت‌کننده در عرضه اولیه، انتظار می‌رود تعداد سهام تخصیص یافته به هر کد سهامداری بین ۱۰۰ تا ۱۲۰ سهم باشد. سهامدار اصلی شرکت، شرکت تولیدی چدن‌سازان با مالکیت ۹۹.۹۵ درصد است.

این شرکت در سال ۱۳۸۵ تاسیس شده و بهره‌برداری از آن با ظرفیت تولید ۳۰هزار تن انواع محصولات فولادی در پایان سال ۱۳۸۸ صورت گرفته است.

در حال حاضر و با اجرای دو مرحله توسعه، تولید اسمی شرکت به ۱۴۰ هزار تن رسیده و مرکز اصلی شرکت در اصفهان، شهرک صنعتی سگزی واقع شده و تعداد کارمندان شرکت نیز در حال حاضر ۲۶۸ نفر است.

محصولات اصلی شرکت شامل شمش فولاد و انواع پاتیل و همچنین شمش فولاد آلیاژی است. شرکت برآورد کرده که جمع کل مقادیر فروش محصولات شرکت در سال جاری به ۱۴۵ هزار تن برسد که شامل ۱۳۵ هزار تن شمش فولادی و ۵ هزار تن شمش فولاد آلیاژی و همچنین ۱.۹۰۰ تن پاتیل است.

حاشیه سود ناخالص فروش محصول شمش فولادی معادل ۱۷ درصد بوده و این حاشیه سود در محصول پاتیل معادل ۴۷ درصد است.
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۷ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۳۶
کد مطلب: 47546
 
مرجع : سايت خبری بورس نیوز