گروه معادن
 
معاون یک شرکت‌ معدنی بافق یزد به جرم دریافت رشوه دستگیر شد
گروه معادن - دادستان عمومی و انقلاب یزد از دستگیری معاون یکی از شرکت‌های صنعتی و معدنی شهرستان بافق به جرم دریافت رشوه خبر داد.
 
به گزارش ماین نیوز، محمدرضا حدادزاده در واکنش به برخی از اخبار منتشر شده مبنی بر بازداشت برخی مدیران شرکت‌های معدنی در استان اعلام کرد که پرونده‌هایی در خصوص سوء جریانات مالی برخی شرکت ها وجود دارد اما بازداشتی که اخیراً صورت گرفته مربوط به معاون یکی از شرکت‌های صنعتی و معدنی بافق است.

وی افزود: این فرد، مبالغ قابل توجهی رشوه به صورت وجه نقد و سکه از برخی از پیمانکاران دریافت می کرده و هفته گذشته در حین دریافت رشوه با دستور قضایی دادسرای بافق، توسط مأموران اداره کل اطلاعات استان یزد دستگیر شده است.

بر اساس اعلام روز سه‌شنبه دادگستری یزد ، وی خاطرنشان کرد: مجموعه دادسرا و دستگاه های نظارتی استان در عین حمایت از تولید و سرمایه‌گذاری، نظارت خود را بر شرکت های بزرگ و قرادادهای آنان با پیمانکاران تشدید کرده اند و با مفاسد مالی این حوزه به طور جدی برخود می شود، حتی اگر شگردهای سوء استفاده و دریافت رشوه توسط برخی از آنها تغییر کرده باشد.

صبح امروز شبکه های مجازی به نقل از یک فعال فضای مجازی از دستگیری چند تن از مدیران یک شرکت بزرگ معدنی استان یزد خبر داده بودند.
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۴ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۰۴
کد مطلب: 47507
 
مرجع : خبرگزاری ايرنا