گروه صنایع معدنی فولاد
 
سیدعباس هاشمی منش، سرپرست صندوق بازنشستگی فولاد شد
گروه صنایع معدنی >فولاد - وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با صدور حکمی، سیدعباس هاشمی منش را به عنوان سرپرست صندوق حمایت و بازنشستگی کارکنان فولاد را منصوب کرد.
 
به گزارش ماین نیوز، در متن حکم محمد شریعتمداری آمده است:
نظر به تعهد، شایستگی و توانمندی جنابعالی و با استناد به بند (ج) اصلاح ماده (۱۱۳) قانون مدیریت خدمات کشوری، به موجب این حکم به عنوان سرپرست صندوق حمایت و بازنشستگی کارکنان فولاد منصوب می‌نمایم.

اکنون در دهه چهارم انقلاب یعنی دهه پیشرفت و عدالت و با عنایت به اولویت‌های دولت تدبیر و امید در حوزه رفاه و تامین اجتماعی با توجه و نقش ویژه آن صندوق در رسیدن به اهداف، سیاست‌های کلان نظام جامع رفاه و تامین اجتماعی انتظار می رود در راستای تدابیر دولت تدبیر و امید با رعایت قانون مداری و با در نظر گرفتن حقوق صاحبان اصلی، یعنی بیمه‌شدگان و مستمری بگیران، تمهیدات لازم را جهت انجام نظارت دقیق، پیوسته و هوشمندانه وفق وظایف محوله و در جایجای صندوق به عمل آورید. توجه ویژه به سیاست‌ها و تدابیر دولت تدبیر و امید و این وزارت از اولویت‌ها و وظایف جنابعالی است.

لذا انتظار می رود با تلاش و بهره گیری از ظرفیت نیروهای جوان و مستعد و روش های عالمانه جهت نظارت و ارزیابی دقیق عملکرد حوزه های مختلف اجتماعی و اقتصادی آن صندوق ضمن ارتقاء شفافیت و استقرار انضباط مالی و تشکیلاتی، بستری مناسب جهت افزایش بهره‌وری صندوق را فراهم آورید.

امید است با اتکال به ذات اقدس پروردگار و تحت توجهات حضرت ولیعصر( اروحنا فداه) با تلاش صادقانه و در جهت تحقق آرمان‌های رفیع امام راحل عظیم الشان(ره) و منویات مقام معظم رهبری(مدظله العالی) موفق و موید باشید.

سرپرست جدید صندوق بازنشستگی فولاد به عنوان رئیس هیات مدیره این صندوق فعالیت داشته است.
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۳۶
کد مطلب: 47460
 
مرجع : خبرگزاری ایلنا