گروه معادن مس
 
مدیرعامل شرکت ملی صنایع مس ایران:
باید جایگاه صنعت مس را در اقتصاد کشور ارتقا دهیم
گروه معادن >مس - مدیرعامل شرکت ملی صنایع مس ایران با تأکید بر اینکه باید جایگاه صنعت مس را در اقتصاد کشور ارتقا دهیم، تصریح کرد: معتقدم جایگاه مس در کشور و اقتصاد بالاتر است و امیدوارم با توسعه هایی که در این صنعت خواهیم داشت و با گسترس فنی و اقتصادی که برای این شرکت برنامه ریزی شده و با همدلی همه این خانواده که بالغ بر 20 هزار نفر هستند بتوانیم این اتفاق بزرگ را برای شرکت، برای کشور و اقتصاد ملی به اجرا بگذاریم.
 
به گزارش ماین نیوز، دکتر سعدمحمدی در نشست خانواده های شهدای صنعت مس در مشهد مقدس، با ابراز خرسندی از حضور در جمع خانواده های معظم شهدا، اظهار کرد: قطعاً سخن گفتن از خصوصیات شهدا بسیار دشوار است ولی شهدا با خداوند معامله کردند و عشق الهی را به نمایش گذاشتند که یک حس درونی است و شاید در قالب واژه ها و کلمات نگنجد و این حس را باید زندگی و لمس کرد.

وی با اشاره به حضور خود در مدیریت واحدهای مختلف در کشور، افزود: به صراحت باید عرض کنم که این یکدلی، یکرنگی و همدلی که در این جلسه بین خدمتگذاران خانواده های شهدا و این عزیزان مشاهده کردم برای من بسیار لذت بخش بود.

مدیرعامل شرکت ملی صنایع مس ایران با بیان اینکه این شرکت در حال حاضر مسیر خوبی را طی می کند، تصریح کرد: به هر حال میراث حفظ نظام مقدس جمهوری اسلامی از شهدا به ما به ارث رسیده است، روزی شرایط به گونه ای ایجاب می کرد که در جبهه ها مقابل دشمن بایستیم و با اینکه تمام کشورها می خواستند شکست را به کشور تحمیل کنند اما خدا خواست و با ایثار شهدا این اتفاق نیفتاد.

سعدمحمدی با اشاره به این موضوع که امروز در یک جبهه اقتصادی قرار داریم، خاطرنشان کرد: امروز شکل دیگری از جنگ در کشور مطرح است و وظیفه تک تک ما این است که راهی که شهدا رفتند را ادامه دهیم.

وی تأکید کرد: اگر از نظر اقتصادی قدرتمند باشیم می توانبم در ارتباط با اعتقادات مذهبی و سیاسی خود بایستد لذا خوشحالم که عرض کنم شرایط شرکت صنایع مس در ارتباط با تولید، فروش علیرغم تحریم ها و ایجاد توسعه که برای فارغ التحصیلان ایجاد شغل می کند محکم تر از گذشته در حال حرکت است.

مدیرعامل شرکت ملی صنایع مس ایران بیان کرد: جا دارد از زحمات اعضای هیئت مدیره شرکت صنایع مس، مدیر مجتمع مس سرچشمه و تمام مدیران شرکت که با نیت الهی در راستای اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی و شهدا قدم برمی دارند و با تمام وجود کار می کنند قدردانی کنم.

سعدمحمدی در بخش دیگری از سخنان خود از زحمات سید علی میرافضلی مدیر سابق روابط عمومی و خدمات اجتماعی مجتمع مس سرچشمه قدردانی کرد و گفت: توانایی علمی و ادبی ایشان بر همگان مشخص است و امیدواریم از وجود ایشان به شکل دیگری در آینده استفاده کنیم.

وی ادامه داد: صبغه ای که آقای رجب پور در مسیر روابط عمومی و خدمات اجتماعی داشتند نیز بر همگان روشن است و مطمئن هستم ایشان نیز همان مسیر را محکم تر و زیباتر طی می کنند.

سعدمحمدی در پایان خاطرنشان کرد: در کنار حرم مطهر امام رضا(ع) عقد اخوتی با همه خانواده های شهدای صنعت مس می بندیم و به جایگاه والای شهدا سر تعظیم فرود می آوریم و قطعاً هر چیزی که از دست مجموعه مس بربیاید برای شهدا کوتاهی نخواهد کرد و هر اتفاقی که باید برای خانواده های معظم شهدای صنعت مس بیفتد محکم تر از گذشته شکل خواهد گرفت.
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۵ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۲۹
کد مطلب: 47456