گروه صنایع معدنی فولاد
 
نماینده مردم سیرجان و بردسیر:
جهان فولاد سیرجان رشد و بالندگی سیرجان و بردسیر را سرعت بخشید
گروه صنایع معدنی >فولاد - نماینده مردم سیرجان و بردسیر گفت: جهان فولاد سیرجان رشد و بالندگی شهرستانهای سیرجان و بردسیر را در حوزه صنعت فولاد سرعت بخشیده است.
 
به گزارش ماین نیوز، شهباز حسن پور نماینده مردم سیرجان و بردسیر طی پیامی انتخاب عباسلو مدیر عامل شرکت جهان فولاد سیرجان، به عنوان پیشکسوت نمونه صنعت استان و همچنین انتخاب مجتمع جهان فولاد سیرجان، به عنوان واحد نمونه صنعتی استان را تبریک گفت.

متن این پیام شرح ذیل است؛

« برادر گرامی جناب آقای دکتر عباسلو
مدیر عامل شرکت جهان فولاد سیرجان

استان پهناور کرمان به ویژه شهرستان های سیرجان و بردسیر همواره شاهد حضور مدیران خدمتگزاری بوده که با تلاشی ماندگار و اراده ای مثال زدنی منشاء خدمات ارزشمندی برای توسعه و تعالی این استان در حوزه صنعت و اشتغالزایی بوده و هستند. اکنون نیز مایه مباهات و خرسندی مردم شریف، نجیب و فرهیخته شهرستانهای سیرجان و بردسیر است که حضرتعالی به عنوان یکی از مدیران توانمند، با سوابق درخشان در داخل و خارج از کشور و یکی از سرمایه های مدیریتی ایران اسلامی، همواره دل در گرو توسعه ، پیشرفت و اعتلای نام شهرستانهای سیرجان و بردسیر داشته و دارید.

اطمینان داریم تلاش های دلسوزانه و ارزشمند جناب عالی و جناب مهندس مستقیمی معاون مالی و پشتیبانی، رئیس و اعضای محترم هیئت مدیره شرکت جهان فولاد سیرجان رشد و بالندگی شهرستانهای سیرجان و بردسیر را در حوزه صنعت فولاد سرعت بخشیده و زمینه معرفی نام بلند آوازه شهرستانهای سیرجان و بردسیر را به عنوان مهمترین شهرهای فولادی کشور بیش از پیش فراهم خواهد کرد.

صمیمانه از زحمات حضرت عالی و رئیس محترم هیئت مدیره و اعضای محترم هیئت مدیره شرکت جهان فولاد سیرجان در راستای توسعه صنعت فولاد استان و اشتغالزایی در شهرستان های سیرجان و بردسیر تقدیر و تشکر کرده و انتخاب مجتمع جهان فولاد سیرجان به عنوان واحد نمونه صنعتی استان را تبریک عرض نموده و از درگاه پروردگار یکتا و در سایه عنایات حضرت ولی عصر(عج) برای شما برادر بزرگوار و مجموعه جهان فولاد در سیرجان و بردسیر موفقیت و سربلندی آرزومندم.»
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۴ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۰۴
کد مطلب: 47428
 
مرجع : خبرگزاری مهر