گروه صنایع معدنی فولاد
 
تعمیر پمپ کارگاه دانه بندی سرباره کوره بلند ذوب آهن با توان داخلی
گروه صنایع معدنی >فولاد - پمپ pgr کارگاه دانه بندی سرباره کوره بلند شماره سه در کوتاهترین زمان ممکن و حداقل هزینه تعمیر و پس از مونتاژ مجدد وارد مدار بهره برداری شد.
 
به گزارش ماین نیوز، بهرام برادران مهندس ارشد تجهیزات انرژیتیک کوره بلند شرکت ذوب آهن اصفهان تعمیرات این تجهیز را پیش از این با صرف هزینه های هنگفت و در بیرون از کارخانه امکان پذیر دانست و گفت: باتوجه به نقش به سزای کارگاه دانه بندی سرباره در امر تولید کوره بلند شماره سه ، وجود هرگونه اختلال در روند فعالیت این کارگاه مستقیم بر روی میزان تولید تاثیرگذار است.

بهرام برادران افزود: نخستین بار انرژی بخش کوره بلند ایده تعمیر این پمپ را مطرح و صنعتگران تلاشگر این بخش با کمترین امکانات و تجهیزات پمپ را با موفقیت تعمیر کردند و اکنون بهره برداری از پمپ بدون وقفه در حال اجراست.

وی، این پمپ را تامین کننده اصلی آب مورد نیاز فرآیند دانه بندی سرباره دانست و افزود: باتوجه به تحریم ها امکان خرید این تجهیز گرانقیمت فراهم نبود وحتی بازسازی آنها هم هزینه های گزافی به دنبال داشت که به همت نیروهای پرتلاش مادر صنعت ایران ازجمله مسعود فروغی ومحمد صادق حیدری این تجهیز کلیدی تعمیر شد.

ذوب‌آهن اصفهان اولین و بزرگترین کارخانه تولیدکننده فولاد ساختمانی و ریل در ایران و بزرگترين توليد كننده محصولات طويل در خاورميانه است که با ظرفیت سه میلیون و 600 هزارتن فولاد ، انواع مقاطع فولادی ساختمانی و صنعتی را تولید می‌کند.
تاریخ انتشار : جمعه ۱۱ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۲:۰۲
کد مطلب: 47380
 
مرجع : خبرگزاری صدا و سیما