گروه معادن سنگ آهن
 
نوبت به معدنی دیگر رسید؛
خیز بلند این معدنی برای رکورد شکنی
سهامداران در انتظاران رکورزدنی انتهای سال
گروه معادن >سنگ آهن - مجموع کل فروش شرکت در تیر ماه مبلغ ۱۰.۹۵۲ میلیارد ریال بوده و مجموع کل فروش چهار ماهه نخست مبلغ ۴۲.۳۴۷ میلیارد ریال نشان می‌دهد.
 
به گزارش ماین نیوز، در حالی که تنها دو روز از گزارش فوق‌العاده و فروش قابل توجه بیش از ۱۰.۶۰۰ میلیارد شرکت چادرملو، حالا نوبت به شرکت گل‌گهر رسید تا با انتشار عملکرد تیر ماه و ثبت فروشی ۱۰۹۵۲ میلیارد ریالی، این صنعت را به عنوان یکی از پرپتانسیل‌ترین صنایع سال جاری معرفی کند.

مجموع کل فروش شرکت در تیر ماه مبلغ ۱۰.۹۵۲ میلیارد ریال بوده و مجموع کل فروش چهار ماهه نخست مبلغ ۴۲.۳۴۷ میلیارد ریال نشان می‌دهد.

مجموع کل مبالغ فروش این شرکت در ۴ ماهه سال مالی ۱۳۹۷ معادل ۲۲.۴۱۹ میلیارد ریال بوده که به نظر می‌رسد با توجه به فروش ۴۲.۳۴۷ میلیارد ریال ۴ ماهه نخست سال ۱۳۹۸، بی‌شک در انتهای امسال شاهد رکوردزنی چشمگیری در سودآوری این شرکت خواهیم بود.


از جمله نکات با اهمیت گزارش ماهانه این شرکت، اصلاحیه و شناسایی ۲.۱۰۹ میلیارد ریال درآمد‌های حاصل از فروش گندله داخلی و کنستانتره سنگ آهن با توجه توضیحات شرکت در خصوص محاسبه نرخ‌های گندله داخلی و کنستانتره داخلی با نرخ ۲۳.۵ درصدی و ۱۶ درصدی شمش فولاد خوزستان بوده که می‌تواند منجر به شناسایی سود خالصی مازاد بدون افزایش بهای تمام‌شده شود.
تاریخ انتشار : جمعه ۱۱ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۱:۵۵
کد مطلب: 47378
 
مرجع : سايت خبری بورس نیوز