گروه صنایع معدنی
 
در مجمع عمومی سالانه شرکت تهیه و تولید مواد معدنی ایران صورت گرفت:
سازمان حسابرسی صورت های مالی منتهی به سال ۹۷ ایمپاسکو را مقبول اعلام کرد
گروه صنایع معدنی - برای نخستین بار از تاریخ تاسیس، صورت های مالی شرکت تهیه و تولید مواد معدنی ایران منتهی به سال ۹۷ از طرف سازمان حسابرسی اظهار نظر مقبول گرفت.
 
به گزارش ماین نیوز، خداداد غریب پور؛ رییس هیات عامل ایمیدرو در جلسه مجمع سالانه ایمپاسکو که در محل این شرکت برگزار شد، با بیان این مطلب گفت: شرکت تهیه و تولید مواد معدنی ایران در زمینه واگذاری طرح ها و مجتمع ها به بخش خصوصی عملکرد مثبتی داشته است، به همین دلیل اجرای طرح ها و مدیریت مجتمع های جدیدی ازجمله تیتانیوم کهنوج، طلای زرشوران و پترولیوم کک اروند را در سال جاری به این شرکت واگذار کردیم.

وی در ادامه افزود: شرکت تهیه و تولید مواد معدنی ایران بازوی اجرایی سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران است و ایمیدرو باید بازوی توانمندسازی فنی بخش معدن و صنایع معدنی باشد.

غریب پور خاطر نشان کرد: در سال ۹۸ انجام ۱۰۰ هزار کیلومتر مربع اکتشافات مقدماتی ماده معدنی در دستور کار شرکت تهیه و تولید مواد معدنی است، ضمن اینکه بایستی طرح احیای معادن کوچک مقیاس پر رنگ تر دیده شود.
وی تصریح کرد: حدود ۱۰ درصد از ۴۵۰ میلیون تن ماده معدنی که در کشور سالانه استخراج می شود، تحت نظارت ایمپاسکو است و این رقم نسبتا بالایی است.
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۲۷
کد مطلب: 47312
 
مرجع : ایمپاسکو