گروه صنایع معدنی فولاد
 
پورمند اعلام کرد
برنامه ریزی برای توسعه فاز دوم میدکو
گروه صنایع معدنی >فولاد - کوره شماره یک کارخانه پخت سنگ‌آهک و دولومیت شرکت گسترش و نوسازی معادن خاورمیانه (ممرادکو) روشن و راه‌اندازی شد. به گزارش روابط‌عمومی میدکو، در این مراسم که در محل کارخانه پخت آهک و دولومیت در کرمان برگزار شد مجید قاسمی رئیس هیات‌مدیره میدکو پس از برقراری تماس تلفنی این پروژه را افتتاح کرد.
 
به گزارش ماین نیوز، وی گفت: راه‌اندازی این واحد از لحاظ توسعه صنعتی، ایجاد اشتغال، ایجاد ارزش افزوده در بخش صنعت از تولید ناخالص ملی می‌تواند یک فرصت برای منطقه باشد.
علی‌اصغر پورمند، مدیرعامل میدکو نیز در مراسم راه‌اندازی کوره شماره یک کارخانه پخت سنگ‌آهک و دولومیت شرکت گسترش و نوسازی معادن خاورمیانه (ممرادکو) گفت: این اولین پروژه میدکو در سال ۱۳۹۸ است و سلسله پروژه‌های میدکو در سال‌جاری در راه است.

وی با اشاره به اینکه همچنین درحال برنامه‌ریزی برای فاز دوم توسعه میدکو هستیم، افزود: میدکو مدلی است که می‌توان با آن در بخش‌خصوصی کشور را ساخت.

پورمند تصریح کرد: کارخانه پخت آهک و دولومیت با ظرفیت تولید ۴۰۰ هزار تن در سال از پروژه‌های شرکت گسترش و نوسازی معادن خاورمیانه (ممرادکو) است و توسط شرکت ساختمانی مانا (از شرکت‌های زیرمجموعه میدکو) ساخته شده است.
 
تاریخ انتشار : يکشنبه ۳۰ تير ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۳۶
کد مطلب: 47268
 
مرجع : روزنامه دنیای اقتصاد