گروه صنایع معدنی فولاد
 
مراسم تکریم مدیرعامل فولاد امیرکبیر کاشان دکتر قنواتی و معارفه مهندس شهرام عالی وند
گروه صنایع معدنی >فولاد - پنج شنبه ۲۷ تیرماه ۱۳۹۸ در سالن جلسات فولاد امیرکبیر کاشان، با حضور اعضا هئیت مدیره، مدیران، رؤسا و نمایندگان کارگران برگزار شد.
 
به گزارش ماین نیوز، در ابتدا ریاست هیئت مدیره مهندس جهانگیر وکیلی ضمن عرض خیر مقدم به مهندس شهرام عالیوند و حضار جلسه از خدمات ارزنده و دستاوردهای دکتر عزیز قنواتی در تمامی زمینه ها از جمله توجه ویژه به مسئولیت های اجتماعی،فرهنگی، منابع انسانی، هماهنگی بسیار خوب با ذی نفعان و هلدینگ فولاد مبارکه ،احداث و اتصال حمل و نفل شرکت به شبکه ریلی سراسری افزایش چشمگیر تولید و صادرات که نتیجه آن سودآوری بی نظیر برای شرکت در مدت مدیریت ایشان بوده است تقدیر و تشکر نموده و رسیدن به تمامی این موارد را در سایه تدابیر، استفاده از کلیه ظرفیتها و فرصتها توسط ایشان دانستند.

در ادامه پس از معرفی مهندس عالیوند به عنوان مدیر عامل جدید شرکت خواستار همکاری صمیمانه مدیران و کارکنان با نامبرده در راستای تحقق تمامی اهداف شرکت به خصوص ادامه روند تولید و پیگیری طرح توسعه پروژه ۳۰۰ هزارتنی گالوانیزه شدند.

سپس مهندس قمیشی عضو هئیت مدیره و ریس کمیته حسابرسی و مهندس قانونی عضو هيات مدیره و مدیرعامل اسبق شرکت ضمن تشکر و قدردانی از زحمات دکتر قنواتی برای مهندس عالیوند آرزوی توفیق و سربلندی نموده و این سمت را به ایشان تبریک نمودند.

سپس دکتر قنواتی پس از درود به ارواح پاک شهدا و امام راحل (ره) و ارزوي طول عمر برای مقام معظم رهبری توفيق تمامی کسانی که برای تعالی نظام جمهوری اسلامی و سنگر تولید تلاش می کنند خواستار و خاطر نشان کردند همانگونه که نقاط قوت داشتیم، نقاط قابل بهبود نیز داریم و امیدواریم که نقاط مثبت را تقویت و نقاط قابل بهبود را شناسایی، برنامه ریزی و تلاش جهت آن صورت پذیرد، همچنین فرمودند که عملکرد تيم رهبري در این مدت شناسایی و بکارگیری نیروهای شایسته و متخصص در تمام حوزه ها از بين نيروهاي سازمان و توجه به آموزش و‌منابع انسانی است که زیر ساخت همه موفقیتها بوده است و اعلام نمودند که تمامی حوزه های بهره برداری، توسعه و تکنولوژی، بازرگانی، منابع انسانی و مالی در وضعیت بسیار مطلوبی قرار دارند و به این نکته اشاره نمودند که مدیرعامل در هماهنگی و هم افزایی تیم رهبری، پرسنل، سهامداران، هیئت مدیره و ذینفعان همانند نخ تسبیح میماند که باید بتواند همه این حوزه ها را در راستای رسیدن به اهداف سازمان هماهنگ کند.

در پایان دکتر قنواتی از کلیه پرسنل و خانواده های ایشان، مشاورین و کلیه مسئولین شهرستان کاشان در همه ادارات و سازمانهای ذیربط که در جهت رسیدن به اهداف سازمان کمک نموده اند تشکر و قدردانی نمودند.

و همچنین از دکتر سبحانی، مهندس عظیمیان و یزدخواستی به دلیل حسن اعتماد تشکر نموده و برای مهندس عالیوند آرزوی موفقیت نمودند.
تاریخ انتشار : يکشنبه ۳۰ تير ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۳۰
کد مطلب: 47265