گروه تجهيزات و ماشين آلات
 
انجام انتقال کارخانه ماشین سازی تبریز به مالک جدیدش
دستور ویژه مدیرعامل صندوق فولاد
گروه تجهيزات و ماشين آلات - امروز هیاتی از وزارت تعاون،کار و‌ رفاه اجتماعی به ریاست میرهادی قره سیدرومیانی،برای واگذاری و ادامه روند واگذاری کارخانه ماشین سازی تبریز به تبریز سفر کرد.
 
به گزارش ماین نیوز، محمدجواد عسگری (مدیرعامل صندوق بازنشستگان فولاد)، ضرغامی (نماینده سازمان خصوصی سازی) از جمله اعضاء این هیات بودند.

میر هادی قره‌سید رومیانی معاون امور مجلس، حقوقی و استان‌های وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی در این جلسه با تبریک دهه کرامت اظهار داشت: به دلیل نگرانی نخبگان و افکار عمومی، مقام عالی وزارت دستور فوری برای حل مشکل این کارخانه را دادند و با همت سازمان خصوصی‌سازی، امام جمعه، استاندار، نمایندگان و... این کار انجام شد.

وی افزود: کارخانه ماشین‌سازی،کارخانه تولید ماشین است و می‌تواند تاثیر مثبتی در استان،کشور و منطقه ایجاد کند.

معاون امور مجلس، حقوقی و استان‌های وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی تصریح کرد: ماشین‌سازی باید تبدیل به الگویی برای صنعت کشور شود.

وی خاطرنشان ساخت: من موقعی که سعادت نمایندگی مردم را داشتم، اشک و دلسوزی این کارگران را می‌دیدم و خوشحالم این اتفاق افتاد.

قره سیدرومیانی بیان کرد: مجددا از حمایت مسوولان و نمایندگان استان متشکرم و نماینده ولی فقیه در استان نیز خیلی پیگیر بودند و وی افتخاری هستند برای ما در کشور زیرا هر جا می‌فهمند که ما تبریزی هستیم، می‌گویند عشق و ارادت ما را ابلاغ کنید.

در جلسه امروز ناصر فرج‌زاده توسط مدیرعامل صندوق بازنشستگان فولاد به عنوان سرپرست کارخانه معرفی و از زحمات آقای شکرانی تقدیر شد.

دستور ویژه مدیرعامل صندوق فولاد
محمدجواد عسگری، مدیرعامل صندوق فولاد در مراسم معارفه سرپرست جدید کارخانه ماشین‌سازی،گفت: هدف، برگرداندن آرامش به این کارخانه است و تمام تلاش ما برای حراست و حفاظت از نیروی کار و حفظ کرامت انسانی است.

وی افزود:ان‌شاءالله اینجا تبدیل به یک قطب اقتصادی می‌شود و دانش جدیدی حاکم می‌شود.

عسگری، خطاب به سرپرست جدید صندوق بیان ابراز کرد: با توجه به اینکه صندوق فولاد مالکیت شرکت‌ها و مجموعه‌های زیادی را عهده‌دار است، تمام شرکت‌ها ملزم هستند و به مدیران آن دستور دادیم که باید تمام نیازهای خود در حوزه ماشین را از کارخانه ماشین‌سازی خریداری کنند و این خریدها رقم کمی نمی‌شود و تحول بزرگی ایجاد می‌کند.
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۷ تير ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۲۳
کد مطلب: 47170
 
مرجع : خبرگزاری فارس