گروه صنایع معدنی سیمان
 
فاز ۴ سیمان دورود هنوز تسهیلات دریافت نکرده است!
گروه صنایع معدنی >سیمان - کارخانه سیمان دورود برای اینکه به فعالیتش ادامه دهد، نیازمند نوسازی تجهیزات است و بر همین اساس پروژه فاز چهارم آن در سفر دولت یازدهم به لرستان کلنگ‌زنی شد.
 
به گزارش ماین نیوز، خرداد 93 با حضور علی ربیعی، وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی این پروژه کلنگ‌زنی شد و قرار بود در مدت 36 ماه این فاز به بهره‌برداری برسد اما بعد از گذشت بالغ بر پنج سال اتفاق خاصی رخ نداد تا اینکه اسفند 97 دوبارهپروژه کلنگ‌زنی و تجهیز کارگاه شد.

طرح فاز چهار سیمان دورود تولیدکننده سیمان خاکستری با ظرفیت یک میلیون و 732 هزار و 500 تن در سال مربوط به وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی (شرکت شستا) و وزارت صنعت، معدن و تجارت است.

نجاتی، مدیر پروژه و عضو هیأت مدیره کارخانه سیمان دورود در خصوص آخرین وضعیت این پروژه به ایسنا گفت: تمام مجوزهای لازم را دریافت کرده‌ایم و پروژه در حال حاضر مانعی ندارد. پروژه به طور جدی شروع شده و برق زمان احداث را تأمین کرده‌ایم. مالک زمین پروژه خودمان هستیم و فنس‌کشی و تجهیز کارگاه شده است.

مدیر پروژه و عضو هیأت مدیره کارخانه سیمان دورود اضافه کرد: برخی از ماشین‌آلات اصلی را از شرکت‌های هلدینگ داخل تأمین کردیم و در مرحله حمل است.

وی یادآور شد: شرکت هلدینگ و شستا عزم بالایی برای اجرای این پروژه دارند و ما به حمایت بانک عامل و مسئولان نیاز داریم.

نجاتی یادآور شد: تسهیلات بانک رفاه هنوز به مرحله‌ای نرسیده که ما بتوانیم آن را دریافت کنیم که انتظار تسریع در روند کار تسهیلات داریم.
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۶ تير ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۵۳
کد مطلب: 47136
 
مرجع : خبرگزاری ايسنا