گروه صنایع معدنی فولاد
 
همزمان با افتتاح منطقه ویژه اقتصادی کاشان؛
رئیس هیات عامل ایمیدرو از فولاد امیر کبیر کاشان بازدید می‌کند
گروه صنایع معدنی >فولاد - دکتر خداداد غریب پور مدیرعامل سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران، با حضور در شهرستان کاشان، ضمن شرکت در آیین افتتاح منطقه ویژه اقتصادی کاشان، برای نخستین بار در دوران ریاست خود بر ایمیدرو، از شرکت فولاد امیرکبیر کاشان بازدید می‌کند.
 
به گزارش ماین نیوز، مهندس عزیز قنواتی مدیرعامل این شرکت به بازدید دکتر غریب پور رئیس هیات عامل ایمیدرو و مهندس عظیمیان مدیرعامل شرکت فولاد مبارکه اصفهان از این شرکت خبر داد و گفت: در هفته آتی شاهد افتتاح متطقه اقتصادی ویژه کاشان، خواهیم بود که امیدواریم راه‌اندازی این منطقه ویژه، موجب شتاب فعالیت‌های اقتصادی و رفع موانع تولید و بهبود محیط کسب و کار فعالان اقتصادی در این منطقه گردد.

وی گفت: پس از افتتاح منطقه اقتصادی کاشان، شاهد نخستین حضور رئیس هیات عامل ایمیدرو هستیم که همزمانی این بازدید با هفته بزرگداشت صنعت و معدن را به فال نیک می‌گیریم.

وی به همراهی مهندس عظیمیان و جمعی از مدیران گروه فولاد مبارکه اصفهان اشاره کرد و گفت: کارنامه شرکت فولاد امیر کبیر کاشان، نمادی از توسعه و تعالی صنعت فولاد کشور است که با دلسوزی، همت و کار جهادی مدیران و کارکنان این شرکت و گروه فولاد مبارکه و حمایت‌های معنوی مدیران ارشد حاصل شده است.

قنواتی افزود: شرکت‌کنندگان در این بازدید، ابتدا از خطوط تولید، روند اجرای طرح‌های توسعه و طرح‌های ایجاد شده به‌ویژه پایانه و گمرک اختصاصی، افتتاح جاده ریلی و اتصال به راه اهن کشور و نهضت بومی‌سازی قطعات و تجهیزات در این شرکت، بازدید خواهند داشت و سپس در نشستی به بررسی راهکارهای افزایش تعامل در بخش‌های مختلف خواهند پرداخت.

قنواتی در ادامه به حفظ سهم 20 درصدی تولید گالوانیزه کشور در این شرکت اشاره کرد و گفت: افزایش سودآوری، رشد تولید کیفی و ایفای مسئولیت‌های اجتماعی از جمله محورهای عملکرد این شرکت بوده است که توانسته بعنوان سازمان دانشی برتر معرفی و به مرحله بالاتر ورود پیدا کند.

وی ابراز امیدواری کرد که پس از این بازدید با حمایت‌ها و پشتیبانی‌های مسئولان شاهد سرعت بخشیدن در طرح‌های توسعه و اجرای طرح‌های متنوع شرکت خواهیم بود.
تاریخ انتشار : شنبه ۱۵ تير ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۵۰
کد مطلب: 47132
 
مرجع : عصر بازار