گروه صنایع معدنی فولاد
 
افتتاح پارک علم و فناوری غیاث الدین جمشید کاشانی و حضور شرکت فولاد امیرکبیر کاشان در نمايشگاه دستاوردهای تحقیقاتی و فناورانه شرکت های دانش
گروه صنایع معدنی >فولاد - نمايشگاه دستاوردهای تحقیقاتی و فناورانه شرکت های دانش محور صبح امروز سوم تیر ماه ۱۳۹۸ با افتتاح پارک علم و فناوری غياث الدين جمشيد كاشاني با حضور معاونت محترم علمي رياست جموري، جناب آقاي دكتر سورنا ستاري در کاشان برگزار شد.
 
به گزارش ماین نیوز، در این نمایشگاه اکثر شرکت کنندگان دستاوردهاي پژوهشي خود را به معرض نمايش و ارائه گذاشتند. شرکت فولاد امیرکبیر کاشان نیز در این نمایشگاه حضور یافت.

معاونت علمي رياست جموري، جناب آقاي دكتر سورنا ستاري به همراه جناب آقاي دكتر ساداتي نژاد نماينده محترم شهرستان كاشان، جناب آقاي مرتضايي فرماندار ويژه محترم و اساتيد معظم دانشگاه كاشان از این نمایشگاه به ویژه غرفه شرکت فولاد امیرکبیر کاشان بازدید نمودند که در بازدید از غرفه فولاد امیرکبیر کاشان به موارد زیر اشاره شد:

۱۱۶ کالای بومی سازی شده در شرکت فولاد امیرکبیر کاشان

پروژه های انجام شده با همکاری دانشگاه کاشان

اخذ جایزه بنیاد مدیریت اروپا (EFQM) در سال ۱۳۹۷

اشاره به رشد چشمگیر در بخش فروش و صادرات در شرکت فولاد امیرکبیر کاشان

اشاره به رشد تولید در خطوط مختلف با بهبود فرآیندهای تولیدی شرکت

و…

ستاری ضمن ابراز خرسندی از ایجاد زیرساخت‌های علوم دانش بنیان در کاشان گفت: جوانان ما در این شرکت‌های دانش بنیان دست به اقدامات بزرگی می‌زنند و تولیدات و فروش آن‌ها باعث می‌شود که بدون شک در آینده نزدیک ایران به یکی از تولیدکنندگان بزرگ دنیا تبدیل شود.
تاریخ انتشار : يکشنبه ۹ تير ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۴۶
کد مطلب: 47074
 
مرجع : می متالز