گروه معادن فلزات گرانبها
 
تولید شمش طلای ۵۰۰ گرمی استاندارد در مجتمع طلای موته
گروه معادن >فلزات گرانبها - شمش طلا با وزن ۵۰۰ گرمی استاندارد در مجتمع طلای موته تولید شد.
 
به گزارش ماین نیوز،برای رضایتمندی و افزایش تعداد مشتریان شمش طلای ۵۰۰ گرمی استاندارد در این مجتمع تولید شد.

علیرضا طالاری، مدار آبگیری استحصال طلا از سد باطله را از مهمترین طرح‌های این مجتمع دانست و افزود: با راه اندازی این طرح علاوه بر بازچرخانی حدود ۸۵ درصد از آب فرآیند سالیانه حدود ۴۰ کیلوگرم به تولید شمش طلای این مجتمع افزوده خواهد شد.

وی گفت: این مجتمع در ششمین دوره جایزه بهره برداری معادن و صنایع معدنی سازمان ایمیدرو بعنوان تنها مجتمع شرکت تهیه وتولید مواد معدنی ایران موفق به کسب نشان سه ستاره پیشروان شد.

مدیر مجتمع طلای موته افزود: در پی اقدامات زیست محیطی مرحله مطالعاتی، آزمایشگاهی ونیمه صنعتی طرح انتخاب گونه گیاهی مناسب برای بازسازی واحیای اکوسیستم مجتمع طلای موته به پایان رسیده و با ایجاد زیرساخت وسرمایه گذاری لازم برای اجرای صنعتی، این طرح با نظارت اداره کل حفاظت محیط زیست استان اصفهان در دست اجراست.

علیرضا طالاری افزود: همچنین در این مجتمع طبق برنامه توسعه طرح احیای اکوسیستم ۱۰ هزار اصله نهال بومی به مساحت ۳۰۰ هزارمترمربع کاشته شده و برای نگهداری و پرورش این نهال تلاش می‌شود.

وی گفت: پارسال در مجتمع طلای موته ۴۰۱ کیلوگرم شمش خالص طلا تولید شد که این میزان تولید بیش از ۳۱ درصد بیشتر از برنامه تولید بوده است.
تاریخ انتشار : سه شنبه ۴ تير ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۴۸
کد مطلب: 47029
 
مرجع : خبرگزاری باشگاه خبرنگاران جوان