گروه معادن مس
 
مدیرعامل صنایع مس ایران:
شرکت مس نیازمند ساختار و تشکیلات جدید است
گروه معادن >مس - مدیرعامل شرکت ملی صنایع مس ایران در پاسخ به سئوال پیرامون تبدیل وضعیت کارگران همگامان مس گفت : شرکت مس نیازمند ساختار و تشکیلات جدید است و در این ساختار سعی می شود برای مسائل و مشکلاتی که به نوعی گریبانگیر مجموعه است تعریف جدیدی ارائه دهیم.
 
به گزارش ماین نیوز، اردشیر سعد محمدی شبانگاه یکشنبه در حاشیه مراسم گشایش هفتمین نمایشگاه بین المللی معدن، صنایع معدنی، فراوری مواد معدنی و تجهیزات وابسته و پنجمین نمایشگاه بین المللی ماشین آلات معدنی و راه سازی در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: ساختار شرکت ملی صنایع مس ایران در دست ارزیابی مجدد است و قرار است ریز گزارش این ارزیابی را بزودی دریافت کنم.

وی با اشاره به حضور کوتاه مدتش بعد از انتصاب در شرکت مس تصریح کرد: باید به طور دقیق و در راستای حرکت مشخص، مدون و هدفمند، مشکل کارکنان شرکت همگامان مس را برطرف کرد.

مدیرعامل شرکت ملی صنایع مس ایران با اشاره به اینکه هنوز تصمیمی در مورد چگونگی تبدیل وضعیت کارکنان شرکت پیشگامان مس گرفته نشده است گفت: هفته گذشته پای درد دل این افراد نشستم و قرار شد گزارشی از مسائل و مشکلات این افراد تهیه شود.

سعدمحمدی تاکید کرد: مشکلات کارکنان شرکت همگامان مس باید بررسی شود و در راستای تشکیلاتی مشخص و هدفمند بزودی در این زمینه با خبرگزاری ها مصاحبه و نتیجه را شفاف اعلام خواهم کرد.

وی همچنین در بخش دیگیری از سخنان خود گفت: از بخش خصوصی که قادر به ساخت تجهیزات مورد نیاز صنایع مس هستند حمایت می کنیم تا بتوانیم تمام قطعاتی را که به نوعی از خارج کشور وارد می شود در داخل تامین کنیم.

مدیرعامل شرکت ملی صنایع مس ایران افزود: این شرکت در راستای تولید برنامه دارد و قرار است امسال از مقدار رکورد تولید مس از ابتدا تاکنون عبور کنیم و امیدواریم برنامه‌های توسعه‌ای که برای کارخانه‌های کنستانتره ای جدید در دستور کار قرار گرفته بتواند سطح تولید مس را در کشور افزایش دهد و همچنین بتواند به اقتصاد ملی کشور کمک کند و جایگاه این شرکت را به لحاظ اقتصادی در شرکت‌های بزرگ ایران ارتقا دهد.
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۰۵
کد مطلب: 46969
 
مرجع : خبرگزاری ايرنا