گروه صنایع معدنی سیمان
 
اجرای سیاست‌های ابلاغی شستا در شرکت سیمان تامین؛
تعطیلی دفتر سیمان شاهرود در تهران
دفتر مرکزی «سرود» واگذار می شود؟
گروه صنایع معدنی >سیمان - در پی سیاست‌های ابلاغی شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی مبنی بر کاهش هزینه ها و تمرکز زدایی فعالیت‌ها در تهران، دفتر این شرکت در تهران تعطیل شد
 
به گزارش ماین نیوز، در پی تعطیلی دفتر سیمان شاهرود در تهران؛ دفتر مركزی به كارخانه رفت.

انتقال اداری پرسنل دفتر تهران شرکت سیمان شاهرود به محل این کارخانه، از 20 خرداد 1398 عملیاتی و اجرایی شد.
در راستای اجرای سیاست‌های ابلاغی شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی(شستا) و با پیگیری‌های شرکت سیمان تامین شستا، دفتر مرکزی شرکت سیمان شاهرود از تهران به شاهرود (محل کارخانه این شرکت) منتقل شد.

بر اساس این گزارش و در پی سیاست‌های ابلاغی شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی مبنی بر کاهش هزینه ها و تمرکز زدایی فعالیت‌ها در تهران، دفتر این شرکت در تهران تعطیل شد و 16 نفر از پرسنل(مدیرعامل،معاونین،کارشناسان و کارمندان) این شرکت که تا پیش از این در پایتخت حضور داشتند به شهرستان شاهرود منتقل شدند.

با این اقدام، ساختمان اداری واقع در خیابان یوسف آباد(با مساحت686 مترمربع زیربنا در 3 طبقه) تخلیه و 6 نفر از پرسنل حاضر در تهران هم به دلیل عدم حضور در شاهرود، از این مجموعه جدا شدند.

بر پایه این گزارش، با این اقدام صرفه جویانه، هزینه‌های جاری این شرکت تابعه شستا کاهش محسوسی خواهد داشت .

همچنین با توجه به حضور دائمی و تمام وقت مدیرعامل این شرکت در شاهرود، امور اداری و مدیریتی نیز از این پس در محل کارخانه انجام خواهد شد.

ذکر این نکته نیز، ضروری است که اقدام اخیر اولین نمونه از انتقال دفاتر اداری کارخانه‌ها از تهران به محل کارخانه‌هاست و طبق برنامه ریزی انجام شده، به زودی تمام شرکت‌های تابعه سیمان تامین دفاتر تهران خود را در راستای سیاست گذاری انجام شده تعطیل و به محل کارخانه‌ها خواهند رفت.
گفتنی است تصمیم گیری در خصوص واگذاری و یا فروش ساختمان خیابان یوسف آباد این شرکت هم به زودی انجام خواهد شد.
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۵۴
کد مطلب: 46964
 
مرجع : سايت خبری بورس نیوز