گروه معادن مس
 
مدیر منطقه آذربایجان شرکت خدمات بازرگانی:
بازرگانی خود را سرباز خط تولید مجتمع مس سونگون می‌داند
گروه معادن >مس - «سخاوت خیرخواه» گفت: بازرگانی خود را سرباز خط تولید مجتمع مس سونگون می داند و این اطمینان را می‌دهیم که به‌رغم مشکلات بین‌المللی با تأمین به‌موقع مواد اولیه و قطعات و همچنین ساخت قطعات خارجی خطوط تولید مس سونگون پویاتر از قبل به تولید ادامه دهد.
 
به گزارش ماین نیوز به نقل از مس پرس، مدیر منطقه آذربایجان شرکت خدمات بازرگانی معادن و فلزات غیرآهنی در «نشست مدیرعامل شرکت مس با مدیران مجتمع مس سونگون» با ارائه گزارشی از برنامه عملیاتی بازرگانی در پشتیبانی خط تولید گفت: سال گذشته 6200 آیتم مواد اولیه و کالای قطعاتی و پشتیبانی از سوی بازرگانی وارد مجتمع سونگون شده است که 957 آیتم آن قطعات ساختی بوده است.

خیرخواه تصریح کرد: در طی چهار سال گذشته 4502 آیتم سفارش ساخت قطعه از سوی مجتمع صادر شده است که تاکنون 3513 آیتم آن ساخت و تحویل شده است که 28درصد آن در سال 97 ساخت و تحویل شده است.

مدیر منطقه آذربایجان شرکت خدمات بازرگانی با بیان این‌که بومی‌سازی قطعات خارجی یکی از برنامه‌های جدی بازرگانی است گفت: برای تحقق این منظور کارگروه توسعه ساخت داخل را تشکیل داده‌ایم و با همکاری دانشگاه، صنعتگران و مهندسین مجتمع این مهم را پیش می‌بریم.


منبع:مس پرس
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۴ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۳۸
کد مطلب: 46894