گروه صنایع معدنی فولاد
 
نیازهای فناورانه فولاد توسط دانش‌بنیان‌ها رفع می‌شود
گروه صنایع معدنی >فولاد - نیازهای فناورانه صنعت فولاد همزمان با برگزاری هشتمین نمایشگاه بین‌المللی نوآوری و فناوری اینوتکس از سوی فناوران و دانش‌بنیان‌ها رفع می‌شود.
 
به گزارش ماین نیوز،  رویداد ارائه نیازهای فناورانه صنعت فولاد همزمان با هشتمین نمایشگاه بین‌المللی نوآوری و فناوری اینوتکس و توسط شبکه بین‌المللی مبادلات فناوری فن‌زی ۲۱ خرداد ماه در محل نمایشگاه بین المللی برگزار می‌شود.

شرکت‌های دانش‌بنیان برای حضور در رویداد نیازهای فناورانه صنعت فولاد می توانند از تخفیف ۴۰ درصدی استفاده کنند.

این رویداد یک رویداد مبتنی بر تقاضای نوآوری است که طی آن شرکت‌های بزرگ و سازمان‌ها، چالش‌ها و نیازهای فناورانه خود را معرفی و از مخاطبان می‌خواهند که پیشنهادهای نوآورانه خود را برای حل چالش‌ها در مهلت مشخص شده ارسال و از فرصت همکاری با سازمان متقاضی بهره‌مند شوند.

این رویداد که در جریان برگزاری نمایشگاه اینوتکس ۲۰۱۹ در نمایشگاه بین‌المللی تهران برگزار می‌شود، برخی از شرکت‌های فعال و بزرگ صنعت فولاد اقدام به معرفی نیازهای فناورانه خود در مقابل افراد، شرکت‌های فناور و دانش‌بنیان می‌کنند و در صورت اعلام آمادگی برای رفع نیازها از سوی فناوران، جلسات مذاکره بین طرفین انجام می‌گیرد.

شبکه بین‌المللی مبادلات فناوری فن‌زی به عنوان مجری و کارگزار تبادل فناوری رویداد اقدام به شناسایی نیازهای فناورانه شرکت‌های فولادی، برگزاری رویداد، هماهنگی جلسات مذاکره و مدیریت تعاملات بین طرفین تا حصول نتیجه را بر عهده دارد.

هشتمین نمایشگاه بین المللی نوآوری و فناوری اینوتکس ۲۰۱۹ از ۱۹ تا ۲۲ خرداد برگزار می‌شود.
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۴ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۳۴
کد مطلب: 46891
 
مرجع : خبرگزاری ايرنا