گروه معادن سنگ آهن
 
مدیرعامل جدید گل‌گهر:
توجه به نیروی انسانی افزایش می‌یابد
گروه معادن >سنگ آهن - مدیر عامل شرکت معدنی و صنعتی گل گهر در مراسم آیین معارفه خود در محل مجتمع بر حفظ و جهت‌دهی به منابع انسانی در جهت توسعه تاکید کرد و گفت: باید با اتکا به نیروها،خالق صنعت باشیم نه واردکننده آن.
 
به گزارش ماین نیوز، جمشید ملارحمان در این مراسم که با حضور نمایندگان مجلس، نماینده ولی فقیه و مدیران ارشد و کارکنان شرکت گل‌گهر برگزار شد، تصریح کرد: در برنامه پیش روی گل‌گهر بر‌آنیم تا با به کارگیری سطح مهندسی بالا در این شرکت، دانش توسعه‌ای و مهندسی را در سطوح فرامنطقه‌ای به جهانیان عرضه کنیم.

وی با اشاره به این مطلب که توسعه صنایع پایین‌دستی از دیگر نکات با اهمیت در برنامه کاری به شمار می‌رود، افزود: توجه به طرح‌های اساسی زیر‌بنایی مشابه طرح انتقال آب و جلوگیری از هدر‌رفت منابع، مهندسی مدیریت، نگاه عالمانه به نهاده‌های تولید با رویکرد توسعه معادن و صنایع معدنی از اهداف اصلی است.

ملا رحمان در سخنان خود به این مهم که قبل از راه‌اندازی معدن گل گهر تمام منابع مالی آن از ایمیدرو تامین شده خاطرنشان کرد: پس از گذشت سال‌ها تلاش که گل‌گهر به جایگاه امروز خود رسیده، یک ریال از منابع گل‌گهر را به جای دیگری نخواهیم فرستاد. وی یادآور شد: توجه به مسوولیت‌های اجتماعی یک اصل علمی است و بر پایه این اصل اساسی می‌توان به اهداف تولید دست یافت. در این جلسه همچنین مدعوین از زحمات مدیران قبلی گل گهر که مراحل تحقیق و پژوهش، تعیین استراتژی، نقشه راه و توسعه و اجرای طرح‌ها را تا این زمان به تحقق رساندند، تقدیر کردند و از مدیر عامل جدید ادامه راه توسعه‌ای را خواستار شدند.
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۳ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۲۷
کد مطلب: 46887
 
مرجع : روزنامه دنیای اقتصاد