ثبت رکورد ماهانه تولید در ذوب‌آهن اصفهان

روزنامه دنیای اقتصاد , 14 خرداد 1398 ساعت 21:25

ذوب‌آهن اصفهان با هدف تحقق ۳ میلیون تن تولید در سال ۱۳۹۸، سومین رکورد تولید را با تولید ماهانه ۲۴۴هزار تن محصول چدن در اردیبهشت به ثبت رساند.


به گزارش ماین نیوز، پس از ثبت دو رکورد تولید روزانه در ماه گذشته، رکورد جدید تولید ماهانه با دو کوره بلند به ثبت رسید. رکورد قبلی تولید ماهانه با دو کوره بلند شماره ۲ و ۳ معادل ۲۳۲ هزار و ۸۲۹ تن بوده است. منصور یزدی‌زاده، مدیرعامل شرکت در نشستی با معاون و مدیران حوزه بهره‌برداری گفت: تحریم‌ها ایجاد مانع می‌کند؛ اما بازدارنده نیست و قطعا با روحیه‌ای که هم‌اکنون برای افزایش تولید در این مجتمع عظیم صنعتی ایجاد شده، با وجود همه مشکلات می‌توانیم به اهداف مورد نظر دست پیدا کنیم.

مدیرعامل شرکت تصریح کرد: خوشبختانه، در ذوب‌آهن اصفهان شرایط برای تولید فراهم است و اگر به ظرفیت اسمی تولید نرسیده‌ایم، به‌دلیل کمبود مواد اولیه به ویژه سنگ‌آهن است. یزدی زاده گفت: ذوب‌آهن اصفهان با این حجم تولید، اشتغال‌زایی و مسوولیت اجتماعی که به ویژه در حوزه معادن زغال‌سنگ به عهده دارد، نباید این‌چنین با مشکل تامین سنگ‌آهن مواجه باشد و در این خصوص، تدبیر مسوولان چاره‌ساز خواهد بود.


کد مطلب: 46886

آدرس مطلب: http://www.minews.ir/fa/doc/news/46886/ثبت-رکورد-ماهانه-تولید-ذوب-آهن-اصفهان

ماین نیوز
  http://www.minews.ir