گروه معادن
 
مدیرعامل گل گهر:
گل گهر باید سرآمد بنگاههای اقتصادی کشور باشد
گروه معادن - مدیرعامل شرکت معدنی و صنعتی گل گهر گفت : منطقه گل گهر دارای پتانسیل و قابلیت بسیار بالا است که در تمام زمینه های تولید، توسعه، پژوهش، اشتغال و صرفه اقتصادی باید سرآمد بنگاههای اقتصادی کشور باشد.
 
به گزارش ماین نیوز، جمشید ملارحمن در آستانه آیین معارفه و حضور در مجتمع گل گهر گفت: مزیت های نسبی این شرکت را در سرمایه ارزشمند نیروی انسانی متخصص، صادق و با انگیزه و کارگران زحتمکش و پر تلاشو ظرفیت های معادن و صنایع معدنی به عنوان دارائی های با ارزش شرکت نام برد که می تواند به رونق تولید کمک کند.

وی افزود: معتقدم در کنار سرمایه های انسانی و کارکنان شرکت که مهمترین دارائی و ذخیره برای توسعه اشتغال و اقتصاد شرکت می باشند و به دست توانای آنها می توان از سرمایه های شرکت برای رسیدن به اهداف استراتژیک و توسعه ای در جهت نیل به توسعه اقتصادی کشور و منطقه استفاده کرد.

ملارحمن مدیریت سیستمی به همراه انضباط کاری، افزایش تولید و گسترش فعالیت‌ها، اصلاح فضای کسب و کار، بالا بردن سطح زندگی و معیشت کارکنان و رفاه کارگران را از اصلی ترین اهداف و برنامه‌های کاری شرکت برشمرد.

وی لازمه تحقق اهداف عالی شرکت را در گرو رضایتمندی و ارتقای سطح زندگی کارکنان دانست و گفت: کارکنان گل گهر با داشتن کارنامه درخشان در زمینه‌های تولید، رکورد زنی و حفظ فضای کسب و کار، شایسته هر گونه توجه و ارتقای شرایط کاری می باشند و به امید خدا این مهم به سرانجام خواهد رسید.

مدیرعامل گل گهر در مورد انجام مسئولیت‌های اجتماعی شرکت نیز گفت: توجه به مسئولیت‌های اجتماعی در منطقه، استان و شهرستان، توسعه فعالیت‌های ورزشی، فرهنگی و اجتماعی در کنار فعالیت‌های صنعتی و اقتصادی از اولویت‌های کاری و برنامه‌های اصلی است و با اهتمام جدی به مسئولیت‌های اجتماعی شرکت عمل خواهیم کرد.

منطقه معدنی گل گهر با داشتن معادن غنی از سنگ آهن به عنوان یکی از مطرح ترین قطب‌های فعال معدنی، صنعتی در خاور میانه است که دارای قابلیت‌های بسیاری برای تبدیل شدن به یک منطقه بزرگ و رقابتی در سطح ایران و حتی جهان می‌باشد. این ذخایر معدنی در استان کرمان و در ۵۰ کیلومتری جنوب غربی شهرستان سیرجان واقع شده است.
تاریخ انتشار : شنبه ۱۱ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۵۱
کد مطلب: 46872
 
مرجع : خبرگزاری ايرنا