گروه معادن سنگ آهن
 
۹۰ درصد نیروی بومی گندله بافق از طریق آزمون پذیرش می شوند
گروه معادن >سنگ آهن - مدیر عامل شرکت سنگ آهن مرکزی ایران_ بافق گفت: بیش از ۹۰ درصد نیروی بومی در گندله این شرکت از طریق آزمون به کار گرفته می شوند.
 
به گزارش ماین نیوز، رضا فلاح با بیان اینکه برگزار کننده آزمون استخدام کارخانه گندله، معاون سابق و با تجربه منابع انسانی شرکت ایمیدرو است اظهار داشت: متقاضیان با مدرک دیپلم به بالا می‌توانند در این آزمون شرکت کنند و با توجه به مدرک تحصیلی شرایط سنی تغییر می‌کند.

وی تصریح کرد: کارکنان شرکت سنگ آهن مرکزی به صورت ویژه از امتیازاتی بهره مند می‌شوند و مدارک دیپلم و فوق دیپلم تماماً از نیروهای بومی به کار گرفته خواهند شد.

مدیر عامل شرکت سنگ آهن مرکزی ایران- بافق همچنین با اشاره به اینکه ۷۰ درصد مدارک لیسانس از نیروهای بومی استخدام می‌شوند خاطر نشان کرد: افرادی که دو مقطع تحصیلی آنان در بافق گذرانده شده و کسانی که همسرشان بافقی باشد بومی به شمار می آیند.

این مسئول معدنی خاطر نشان کرد: نیروهایی که چندین سال در کارخانه گندله مشغول به کار بوده‌اند ضمانتی برای آنها داده نشده است و این افراد، طرف قرارداد شرکت‌های دیگر (پیمانکاران) هستند.

وی افزود: دستور داده شد بررسی از نیروها با مدرک زیر دیپلم که در حال حاضر در گندله مشغول به کار هستند انجام شود تا بتوان از آنها در دیگر طرح‌های شرکت استفاده کرد.

فلاح بیان کرد: تا پایان سالجاری عده‌ای از پرسنل شرکت بازنشسته شده و با اخذ مجوز می‌توان نیروهای جوان را به کار گیری کرد.

مدیر عامل شرکت سنگ آهن مرکزی ایران - بافق ازتعداد افراد مورد نیاز در کارخانه گندله سازی سخنی به میان نیاورد.

برای اولین بار بعد از چندین سال جذب نیرو در شرکت سنگ آهن بافق از طریق آزمون بکار گرفته می‌شوند.

شرکت سنگ آهن مرکزی درفاصله ۱۳ کیلومتری شهر بافق واقع شده است.

مرکزشهرستان ۵۰ هزار نفری بافق در فاصله ۱۱۰ کیلومتری جنوب شرق یزد قرار دارد.
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۸ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۲۳
کد مطلب: 46864
 
مرجع : خبرگزاری ايرنا