گروه معادن سنگ آهن
 
مدیر عامل شرکت معدنی و صنعتی گل گهر:
نیروی انسانی متخصص و با انگیزه بزرگترین مزیت گل گهر است
 
به گزارش ماین نیوز، مهندس جمشید ملارحمن در آستانه آیین معارفه و حضور در مجتمع گل گهر گفت: شرکت معدنی و صنعتی گل گهر دارای دو مزیت نسبی است .
۱-سرمایه ارزشمند نیروی انسانی متخصص، صادق و با انگیزه و کارگران زحتمکش و پر تلاش
۲-معادن و صنایع معدنی به عنوان دارائی های با ارزش شرکت

وی افزود:به اعتقاد اینجانب در کنار سرمایه های انسانی و کارکنان شرکت که مهمترین دارائی و ذخیره برای توسعه اشتغال و اقتصاد شرکت می باشند و به دست توانای آنها می توان از سرمایه های شرکت برای رسیدن به اهداف استراتژیک و توسعه ای در جهت نیل به توسعه اقتصادی کشور و منطقه استفاده کرد،مدیریت سیستمی به همراه انضباط کاری، افزایش تولید و گسترش فعالیت ها، اصلاح فضای کسب و کار، بالا بردن سطح زندگی و معیشت کارکنان و رفاه کارگران از اصلی ترین اهداف ماست.

مهندس ملارحمن لازمه تحقق اهداف عالی شرکت را در گرو رضایتمندی و ارتقاء سطح زندگی کارکنان دانست و گفت: کارکنان گل گهر با داشتن کارنامه درخشان در زمینه های تولید، رکورد زنی و حفظ فضای کسب و کار،شایسته هر گونه توجه و ارتقاء شرایط کاری می باشند و به امید خدا این مهم،وجه همت اینجانب است.

طبیعی است گل گهر دارای پتانسیل و قابلیت بسیار بالا است که در تمام زمینه های تولید، توسعه،پژوهش، اشتغال و صرفه اقتصادی می بایست سرآمد بنگاههای اقتصادی کشور باشد.

مدیرعامل گل گهر در مورد انجام مسئولیت های اجتماعی نیز گفت: توجه به مسئولیت های اجتماعی در منطقه،استان و شهرستان، توسعه فعالیت های ورزشی، فرهنگی و اجتماعی در کنار فعالیت های صنعتی و اقتصادی از اولویت های کاری و برنامه های اصلی است و با اهتمام جدی به مسئولیت های اجتماعی شرکت عمل خواهیم کرد
تاریخ انتشار : جمعه ۱۰ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۲:۳۹
کد مطلب: 46846