گروه صنایع معدنی فولاد
 
بر اساس اعلام سازمان بنادر و دریانوردی
صادرات ۱۲ هزار تن فولاد به روسیه
گروه صنایع معدنی >فولاد - مدیر منطقه ویژه اقتصادی بندر امیرآباد: ۷۳۰ تن فولاد استوانه‌ای توپر از بندر امیرآباد به کشور روسیه صادر شد
 
به گزارش ماین نیوز، به نقل از سازمان بنادر و دریانوردی؛ سیاوش رضوانی افزود: قرار است ۱۲ هزار تن فولاد استوانه‌ای توپر در چند نوبت به روسیه ارسال شود.

وی اظهار داشت: صادرات فولاد از بندر امیرآباد که در گذشته نیز سابقه دارد می‌تواند به تنوع بخشیدن کالا‌های صادراتی کمک کند.
وی با بیان اینکه در منطقه ویژه اقتصادی بندرامیرآباد پتانسیل ترانزیت و صادرات کالا به خوبی شناسایی و بهره برداری می‌شود، افزود: با اقدامات در حال انجام امیدواریم در سال رونق تولید شاهد رشد بیش از پیش صادرات در بندر امیرآباد باشیم.

مدیر بنادر و دریانوردی و منطقه ویژه اقتصادی امیرآباد همچنین گفت: ۲۰ واگن نمک به تناژ هزار و ۵۰ تن از طریق راه آهن سراسری به بندرامیرآباد وارد و از طریق کشتی به کشور روسیه صادر شد.

رضوانی با اشاره به اینکه یکی از قابلیت‌های بندرامیرآباد توان بالای صادرات کالا از طریق حمل و نقل چندوجهی است اظهار داشت: در آینده شاهد صادرات نمک و دیگر کالا‌ها در حجم بالاتر به کشور‌های دیگر خواهیم بود.
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۹ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۱:۴۳
کد مطلب: 46830
 
مرجع : خبرگزاری صدا و سیما