گروه صنایع معدنی سیمان
 
مدیرعامل سیمان بجنورد تاکید کرد:
رشد صادرات به ترکمنستان، تاجیکستان، افغانستان و ازبکستان
گروه صنایع معدنی >سیمان - سال گذشته یک میلیون و198 هزار و 603 تن سیمان تولید و تحویل مشتریان داخلی و صادرات شد که نسبت به دوره مشابه ، از رشد 74 درصدی برخوردار بوده است.
 
به گزارش ماین نیوز، مجمع سالانه سیمان بجنورد برای سال مالی منتهی به 29 اسفند97 با حضور بیش از 95 درصد سهامداران برگزار شد و 94.3 درصد از سود جاری بین سهامداران به عنوان سود نقدی، توزیع شد.

کمال صدیقی مدیرعامل شرکت سیمان بجنورد در این جلسه و در گزارش خود اعلام کرد: سال گذشته یک میلیون و198 هزار و 603 تن سیمان تولید و تحویل مشتریان داخلی و صادرات شد که نسبت به دوره مشابه ، از رشد 74 درصدی برخوردار بوده است.

او توضیح داد: به لحاظ موقعیت جغرافیایی کارخانه و به دلیل پایین بودن سرانه استفاده سیمان در استان خراسان شمالی، بیش از 65 درصد سیمان تولیدی توسط سایر استان ها مصرف می‌شود و در مجموع 189.252 تن سیمان به چهار کشور ترکمنستان، تاجیکستان، افغانستان و ازبکستان صادر شده است.

صدیقی، افزایش رضایت مشتریان، توجه به درخواست های ذینفعان باتداوم و پایدارسازی کسب و کار و سودآوری شرکت، مدیریت هزینه ها، مدیریت مصرف انرژی، افزایش بازدهی تولید و فرایندهای داخلی، پیشگیری از آلودگی محیط زیست و جلوگیری از وقوع رویدادهای ناشی از کار به عنوان بخشی از مسئولیت های اجتماعی را از اهم اهداف راهبردی سیمان بجنورد عنوان کرد.

او با اشاره به مزیت‌های این شرکت در قالب گزارش به سهامداران گفت: تنوع محصول، کیفیت بالا، کادر متعهد و مجرب، وجود تجهیزات آزمایشگاهی پیشرفته و بهره گیری از استانداردهای بین‌المللی مدیریت کیفیت IMS را بخشی از ویژگی های این شرکت در کنار استقرار سیستم مدیریت ریسک و سیستم مدیریت دانش دانست که در خدمت کار تیمی سیمان بجنورد است.
تاریخ انتشار : جمعه ۱۰ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۱:۲۶
کد مطلب: 46824
 
مرجع : سايت خبری بورس نیوز