گروه صنایع معدنی سیمان
 
احتمال تعدیل نیرو در کارخانه سیمان کرمان
گروه صنایع معدنی >سیمان - مدیرعامل کارخانه سیمان کرمان گفت: لوله گاز از معادن شرکت سیمان گذشته و شرکت گاز اجازه انفجار در بخش معدن را نمی‌دهدکه این موضوع سبب نگرانی کارگران از توقف خط تولید است.
 
به گزارش ماین نیوز،  فریدون رحمانی مدیرعامل کارخانه سیمان کرمان با بیان اینکه صنعت سیمان وابسته به معدن است گفت: اگر نتوانیم در معدن انفجاری داشته باشیم و سنگ آهک استخراج کنیم یکی از خطوط تولید متوقف می‌شود و این موضوع بر درآمد شرکت و حقوق و مزایای کارگران تاثیر می‌گذارد.

وی افزود: در حالت بدبینانه ممکن است تعدیل نیرو داشته باشیم.

مدیرعامل کارخانه سیمان درباره کاهش مزایای مزد کارگران گفت: شرکت گاز در زمستان گاز کارخانه را قطع کرد و کاهش مزایای مزدی کارکنان مربوط به این موضوع است و ربطی به عبور خط لوله گاز ندارد.

وی افزود: در حال رایزنی با شرکت گاز، پیمانکار و مسئولان استانی برای رفع مشکل هستیم.

رنجبر نماینده کارگران کارخانه سیمان کرمان نیز گفت: با عبور لوله خط گاز و ممنوعیت انفجار در معدن سیمان عملا یک خط تولید متوقف و این باعث نگرانی کارگران این کارخانه شده است.

وی بیان داشت: با عبور لوله خط گاز و ممنوعیت انفجار در معدن سیمان عملا یک خط تولید متوقف شده و این باعث نگرانی کارگران این کارخانه شده است.

رنجبر عنوان کرد: کارگران این کارخانه سه میلیون تومان حق و حقوق خود را دریافت نکرده‌اند.

ممنوعیت انفجار در معادن شرکت سیمان کرمان به دلیل عبور خط لوله گاز، کارگران این کارخانه را بابت آینده شغلی خود و دریافت حقوق و مزایا نگران کرده است.
تاریخ انتشار : شنبه ۴ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۳:۳۴
کد مطلب: 46772
 
مرجع : خبرگزاری باشگاه خبرنگاران جوان