گروه معادن سنگ و مصالح ساختمانی
 
واگذاری ۱۳ هکتار از اراضی ملی محلات به منظور احداث کارخانه تولید کاغذ از سنگ
گروه معادن >سنگ و مصالح ساختمانی - مدیرامور اراضی سازمان جهاد کشاورزی استان مرکزی از واگذاری ۱۳ هکتار از اراضی ملی محلات به منظور احداث کارخانه تولید کاغذ از سنگ خبر داد.
 
به گزارش ماین نیوز، علی ابراهیمی  اظهار کرد: تقاضای درخواست زمین از اراضی ملی محلات به منظور احداث دو باب کارخانه تولید کاغذ از سنگ توسط اداره امور اراضی استان بررسی و با آن موافقت شد.

وی تصریح کرد: واگذاری اراضی ملی با هدف اشتغال‌زایی و کاهش بیکاری، افزایش بهره‌وری و توسعه اقتصادی و اجتماعی مناطق صورت می‌گیرد که طی آن بخشی از اراضی ملی به منظور اجرای طرح‌ها و فعالیت‌های مختلف صنعتی و کشاورزی در اختیار متقاضیان قرار می‌گیرد.

مدیر امور اراضی سازمان جهاد کشاورزی استان مرکزی با اشاره به واگذاری 13 هکتار از اراضی ملی محلات به منظور احداث کارخانه تولید کاغذ از سنگ بیان کرد: این واگذاری به منظور افزایش رونق اقتصادی و ارزش‌افزوده ناشی از مواد معدنی با هدف احداث ۲ کارخانه تولید کاغذ از کربنات کلسیم ضایعات ناشی از معادن و سنگ‌بری‌ها صورت گرفته است.

به گفته وی ۹ هکتار از اراضی هم‌اکنون در مرحله تخصیص برای احداث ۲ کارخانه جدید است.

ابراهیمی ادامه داد:‌ در سال گذشته یک هزار و 200 هکتار از اراضی ملی و مستثنیات این استان برای اجرای طرح‌های مختلف تولیدی واگذار شد.
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۵ ارديبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۰۳
کد مطلب: 46682
 
مرجع : خبرگزاری فارس