گروه صنایع معدنی آلومینیوم
 
عدم نظارت بر سهمیه‌بندی شمش آلومینیوم در اراک بی‌عدالتی است
گروه صنایع معدنی >آلومینیوم - عضو شورای اسلامی کلان شهر اراک گفت: عدم نظارت بر سهمیه‌بندی شمش آلومینیوم در شهر اراک نوعی بی‌عدالتی است و باید بر این مسئله نظارت دقیق صورت گیرد.
 
به گزارش ماین نیوز، علیرضا مرادی  اظهار کرد: مدیر شرکت‌های صنعتی شهر اراک در مدت 6 سالی که در حال رفت و آمد از قم به اراک هستند با عدم آشنایی با مسائل و مشکلات شهر اراک به دلیل بومی نبودن، مشکلات عدیده‌ای را برای شرکت‌های صنعتی بالأخص شرکت‌های خرد بوجود آورده است.

وی تصریح کرد: در شهرک‌های صنعتی چه می‌گذرد؟ زمین‌های زیادی رها شده که با وجود درخواست واگذاری این زمین‌ها، در اختیار تولیدکننده‌ها قرار نمی‌دهند و یا سالن‌های بزرگ ساخته شده به دلایلی عجیبی به درخواست‌کنندگان که بخشی را برای انبار یا کار می‌خواهند، واگذار نمی‌شود.

عضو شورای اسلامی کلان‌شهر اراک بیان داشت: صنایع کوچک و بزرگ برای افزایش قدرت و ولتاژ برق باید طبق قانون مبلغی را به اداره برق بدهند که همین مقدار مبلغ را نیز شرکت شهرک‌ها درخواست کرده که این درخواست بسیار عجیب است.

مرادی در ادامه به روند سهمیه‌بندی شمش آلومینیوم به شرکت‌ها اشاره کرد و گفت: موضوع شمش آلومینیوم معضل شرکت‌ها شده است که به‌طور مثال شرکتی که حدود 15 سال است کار نمی‌کند ولی در این سهمیه‌بندی سهم بسزایی دارد و شمش آلومینیوم به شرکت‌های خرده که ۶۵ درصد نیروهای کار در این شرکت‌ها قرار دارند که بیشترین خدمات را از لحاظ نیروی کار به شهر اراک می‌دهند، به اندازه رفع رجوع داده می‌شود که این عدم نظارت بر سهمیه‌بندی شمش آلومینیوم نوعی بی‌عدالتی به همشهریان است.
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۲ ارديبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۱۲
کد مطلب: 46609
 
مرجع : خبرگزاری فارس