گروه معادن سنگ آهن
 
کارگران نمونه معادن گل گهر سیرجان تجلیل شدند
گروه معادن >سنگ آهن - بمناسبت گرامیداشت هفته کارگر از 35کارگر نمونه معادن گل گهر سیرجان با حضور مدیرعامل گل گهر و نماینده مردم این منطقه در مجلس شورای اسلامی تجلیل شد.
 
به گزارش ماین نیوز، مدیرعامل شرکت صنعتی معدنی گل گهر روز یکشنبه در این آیین ضمن قدردانی از کارگران و مهندسان گفت : با استفاده از توان داخل و ظرفیت های منطقه می توانیم اقتصاد را شکوفا کنیم و در همین راستا طرح جشنواره پیشنهادات و خلاقیت ها را با هدف توسعه مشارکت کارکنان در ارائه طرح ها به گل گهر برنامه ریزی کردیم .

ناصر تقی زاده افزود : جشنواره نظام پیشنهاد ها، رویکردی بمنظور ارتقای خلاقیت و توسعه مشارکت کارکنان در گل گهر برگزار شده که در این جشنواره بیش از هفتهزار و 500 پیشنهاد ارائه گردیده و از این تعداد 166 پیشنهاد به صورت ویژه در کمیته فنی نظام پیشنهادها بررسی شده و به هر پیشنهاد بر اساس شیوه نامه شرکت پاداش تعلق خواهد گرفت و به سه پیشنهاد برتر نیز سه خودرو اهدا خواهد شد.

براساس این گزارش در سومین جشنواره ارتقای خلاقیت بیش از چهار هزار میلیارد ریال صرفه جویی توسط کمیته فنی صحه گذاری شده و در دو جشنواره قبلی نیز در مجموع در حدود 200 پیشنهاد ویژه به دبیرخانه جشنواره ارسال که صرفه جویی در سال اول جشنواره بیش از یکهزار میلیارد ریال و در جشنواره دوم 2هزار و 500میلیارد ریال بوده است.

نماینده مردم سیرجان و بردسیر هم در این مراسم کار و کارگر را رکن استقلال و توسعه اقتصادی کشور برشمرد و گفت : اگر امروز در مقابل جنگ اقتصادی دشمن می ایستیم به خاطر وجود کارگرانی پرتلاش و مبتکر هستیم که در مسیر رونق اقتصادی و خودکفایی موفق هستند.

شهباز حسن پور بر رفع مشکلات اقتصادی و معیشتی کارگران تاکید کرد و افزود : دولت ، مسئولان و کارفرمایان باید توجه کافی به این قشرداشته باشند تا اقتصاد زندگی شان فارغ از هر دغدغه و رنج تامین شود.

در خاتمه جشنواره ، از کارگران نمونه و همچنین برگزیدگان طرح پیشنهادات تجلیل شد.
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۶ ارديبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۵۰
کد مطلب: 46556
 
مرجع : خبرگزاری ايرنا